А взагалі вибачте, що не по темі, але і відповідної не знайшов. Якщо я нанесу на карту дані про пункти державної геодезичної мережі з сайту Державного НДІ Геодезії та Картографії http://dgm.gki.com.ua/ (точність по висоті -+1 метр, точність в плані одна секунда десь ± 30 метрів) Ви мене не забаните? Це буде відповідати ліцензійній угоді OSM?
Вибачайте, але з такою точністю в ОСМ воно не потрібне (точність замала). Тільки якщо ви зможете знайти кожен з цих пунктів на ортофото та відмітити - тільки тоді буде діло. Краще б було, як би точність цих даних була хоча б ±1 м, а то й краще, тоді по них можна буде перевіряти зсув ортофото
Колись я збирався таку штуку провернути).
Мій алгоритм такий: потрібно по координатам декількох відомих пунктів вирахувати емпіричний коефіцієнт перерахунку координат УСК-2000 на dgm.gki.com.ua в координати підкладки, тут Бінг вам в поміч, бо на ортофото ви нічого не побачите, і якщо пункт розміщений не в лісі, а в полі, їх добре видно, вірніше добре видно, як правило, трикутну обваловку. Ось, як тут, наприклад bing.com. Можливо, метод і не науковий, але дозволить з точністю 10-20 м знаходити на підкладці.
Адська праця, в ручному режимі. Я плюнув. Потрібна автоматизація.
Щоб знайти де живе кеш потрібно відкрити меню Налаштування та перейти на саму останню вкладку Розширені налаштування (доступна в Експертному режимі). Шукаємо ключ де є cachedir - в його значенні і буде шлях до кеша з тайлами
Але зараз всі тайли зберігаються у локальній БД - от її і потрібно розколупати, щод дістатись до тайлів.
Я телефонував до калл-центру Держгеокадастру. Так от ніякої заборонив викоританні інформаціі не існує. Просто попередили, що так не всьо ідеально, є помилки.
Точності 1 метр нема навіть на бінгівському фотоплані.
Хотів їх нанести з навігаційною метою. Зазвичай пункти ДГМ нанесені на місцевості спеціальними геодезичними знаками й сигналами, які на орто не видно, але на місцевості - ще й як. Це якщо їх не вкрали.
Точності 20-30 метрів достатньо для навігації. Той же побутовий GPS приймач в телефоні пише треки з точністю такого самого порядку.
Пункти ДГМ там також із 20-метровою точністю.
З УСК-2000 можу біль-менш точно перерахувати, наприклад, в СК-63 чи ще якусь систему координат, але точніше воно від цього не стане.
VARVAR8, шар ортофотознімків працює. А якщо ви маєте на увазі саме кадастровий поділ (межі ділянок), то він зараз чомусь не працює навіть на офіційному сайті http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta