Нічого в мене поки не вийшло… відповідальна (дівчина? жіночка?) попиваючи чай під-час розмови повторювала постійно декілька фраз. “Не можна”, “Не передбачено”, “Ця інформація не є публічною”.
На питання “яка ж це тоді інформація?” - тактичне мовчання.
На уточнення, якщо ця інформація є секретною/службовою чи будь-якою яка не повина публікуватись - то чому вона опублікована на їхньому сайті, хоч і в 16му зумі. Відповіді не отримав.
Після закінчення аргументів і повторення і мною і нею аргументів по другому колу - сказала писати відповідь на відповідь…
Розізлила ситуація вкрай, коли я не зтикався тісно з держструктурами то думав що не все й так погано. У всій розмові навіть нотки не було щоб якось сприяти вирішенню проблеми.
PS Мав постанову суду за порушення ПДР років з 5 тому, коли її винесли за не діючими ПДР. І довелось напряму, усно судді казати що ті норми не діючі на дату порушення і вони самі переписали своє рішення. Якщо в судах так знають законодавство, то що говорити про непрофільний ДержКадастр.
Можу Вас розчарувати в масштабі 1:2000 ортофотоплани є тільки на території міст, а не всієї України. І то не всіх. Знімання проводилось 2010-11 роках, якщо не помиляюсь. І пізніше не поновлювалось. Можливо, Київ - виняток.
А взагалі вибачте, що не по темі, але і відповідної не знайшов. Якщо я нанесу на карту дані про пункти державної геодезичної мережі з сайту Державного НДІ Геодезії та Картографії http://dgm.gki.com.ua/ (точність по висоті -+1 метр, точність в плані одна секунда десь ± 30 метрів) Ви мене не забаните? Це буде відповідати ліцензійній угоді OSM?
Вибачайте, але з такою точністю в ОСМ воно не потрібне (точність замала). Тільки якщо ви зможете знайти кожен з цих пунктів на ортофото та відмітити - тільки тоді буде діло. Краще б було, як би точність цих даних була хоча б ±1 м, а то й краще, тоді по них можна буде перевіряти зсув ортофото
Колись я збирався таку штуку провернути).
Мій алгоритм такий: потрібно по координатам декількох відомих пунктів вирахувати емпіричний коефіцієнт перерахунку координат УСК-2000 на dgm.gki.com.ua в координати підкладки, тут Бінг вам в поміч, бо на ортофото ви нічого не побачите, і якщо пункт розміщений не в лісі, а в полі, їх добре видно, вірніше добре видно, як правило, трикутну обваловку. Ось, як тут, наприклад bing.com. Можливо, метод і не науковий, але дозволить з точністю 10-20 м знаходити на підкладці.
Адська праця, в ручному режимі. Я плюнув. Потрібна автоматизація.
Щоб знайти де живе кеш потрібно відкрити меню Налаштування та перейти на саму останню вкладку Розширені налаштування (доступна в Експертному режимі). Шукаємо ключ де є cachedir - в його значенні і буде шлях до кеша з тайлами
Але зараз всі тайли зберігаються у локальній БД - от її і потрібно розколупати, щод дістатись до тайлів.
Я телефонував до калл-центру Держгеокадастру. Так от ніякої заборонив викоританні інформаціі не існує. Просто попередили, що так не всьо ідеально, є помилки.
Точності 1 метр нема навіть на бінгівському фотоплані.
Хотів їх нанести з навігаційною метою. Зазвичай пункти ДГМ нанесені на місцевості спеціальними геодезичними знаками й сигналами, які на орто не видно, але на місцевості - ще й як. Це якщо їх не вкрали.
Точності 20-30 метрів достатньо для навігації. Той же побутовий GPS приймач в телефоні пише треки з точністю такого самого порядку.
Пункти ДГМ там також із 20-метровою точністю.
З УСК-2000 можу біль-менш точно перерахувати, наприклад, в СК-63 чи ще якусь систему координат, але точніше воно від цього не стане.