Tylko u mnie mapa robi dziwne rzeczy przy próbie przesuwania?
To trochę wygląda, jakby pobrali kilkadziesiąt konkretnych kafelków i zrobili z tego obrazek…
Tak się dzieje jak podczas końcowej inicjalizacji Leaflet’a wystąpi błąd. Poprostu ale jest to niedokończone albo sknocone.
Nie wiem czy było?
Otomoto korzysta z mapy OSM, bez żadnego opisu: http://otomoto.pl/oferta/honda-civic-honda-civic-tourer-1-8-comfort-salon-pl-ID6yFLHp.html
Adres kafelków mapy definitywnie to zdradza
Napiszę do nich.
Po TVP https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=609571#p609571 mamy wyłapany przypadek użycia OSM poprzez twórców seriali. Tym razem screen z drugiego odcinka serialu HBO - Pakt http://oi64.tinypic.com/20ihrok.jpg
Wysłałem do nich informację dot. braku atrybucji.
Ja tam (już?) widzę.
Gdy napisałeś, włączyłem stronę na pełnym ekranie i dopiero wtedy zobaczyłem. W “zwykłym” widoku na moim monitorze ukrywa się chyba pod niebieskim paskiem.
Witam Ma ktoś sprawdzoną aplikacje dla biegaczy na telefon wykorzystującą mapy OSM np: na Androida? Najlepiej żeby umozliwiala zapisanie wybranego fragmentu mapy(calkiem sporego)w celu zaoszczędzenia np: transferu.
Locus. Można pobierać kafelki lub całą polskę w wersji wektorowej.
Można dane przejechanej/przebiegniętej trasy automatycznie wysyłać do Stravy.
Dzięki adas wypróbuję.
Odnośnie aktualnej pogody i prognozy dla całego świata. Windity wykorzystuje jako podkład mapy OSM:)
-temp https://www.windytv.com/?temp,52.073,18.237,6, https://www.windytv.com/?temp,52.184,68.278,3
-śnieg https://www.windytv.com/?rain,52.184,68.278,3, https://www.windytv.com/?snowAccu,next6d,53.199,10.723,3 itd:…
@Cz ja fajna ta mapa. Nawet jak widać strumienie można wyświetlić w normalny sposób Szkoda tylko, że tagu intermittent=yes nie wykorzystują
Interestingly, they did some time ago (although with a very, very small print - Leaflet default)
A z ciekowstek z otomoto.
Zobaczcie, że przez to ich okienko widać także drogi projektowane jak np S19 czy most Krasińskiego w W-wie, których nie widać normalnie na stronie OSM (bo są ustawione jako proposed)