Is er in Nederland iets geregeld hoe we Landkruizen en Mariakapellen taggen
Het Landkruis waarschijnlijk zoals het wyside cross aangeeft
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:historic%3Dwayside_cross
maar hoe is dat met een Mariakapel
Is er in Nederland iets geregeld hoe we Landkruizen en Mariakapellen taggen
Het Landkruis waarschijnlijk zoals het wyside cross aangeeft
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:historic%3Dwayside_cross
maar hoe is dat met een Mariakapel
historic=wayside_shrine ?
Hangt er vanaf wat voor Mariakapel.
Een gebouwtje waar je in kunt, staat soms in de BAG, soms niet, maar dat wordt een building=chapel, amenity=place_of_worship, religion=christian, denomination=catholic.
Als het kapeltje is waar je niet in kunt, dan idd een wayside=shrine met ook weer die place_of_worship tags.
Zie ook: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:historic%3Dwayside_shrine
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:building%3Dchapel
Pas op met de key historic. Er zijn de laatste jaren diverse Mariakapellen nieuw gebouwd en die zijn niet historic.