Все ж, краще спочатку спробувати залучити цього мапера на форум та підказати йому як ми тут працюємо і взаємодіємо. Сподіваюсь, вийде з ним зв’язатися і запросити сюди. Не хочеться втрачати людей яким подобається мапити і які мають натхнення до цього.
Правду кажете. Але я мав на увазі, що можливо з ним уже хтось вийшов на зв’язок і відповідно немає сенсу ще раз йому розказувати про ОСМ якщо вже хтось інший йому це пояснює (адже попередні повідомлення були ще зранку).
Принаймні, до мого сьогоднішнього прохання писати акуратніше опис чейнджсету він, мабуть, дослухався Напряму не спілкувався з ним, писав коментар до набору змін.
Я переписуюсь з ним в приваті. Там виходило так що я бачучи помилку в одному тегу - автоматично сприймав що інші теги також помилкові і виправляв їх. По факту ж це була правда. http://www.openstreetmap.org/#map=16/50.9648/29.1445 була понижена дорога з tertirary до unclassified і утворилось два острови, також в центрі села, магістральна вулиця дійсно має назву “провулок”.
Тож домовились що я якщо бачитиму помилки не буду їх виправляти, а буду їх показувати.
К самим объектам претензий нет, а вот названия больше похожи на свои личные метки, возможно для своей работы. И являются ли эти названия official_name - тоже под большим вопросом.