Нужна помощь по Бахмуту Донецкой области.

Добре зараз спробую.
Дякую.

Особисто я, вважаючи на те, що в мене gps приймач в телефоні ніякий, виходив до чогось значимого в центрі міста і наматував кіл двадцять біля такого обьекта. Тому можете піти, наприклад до Бахмутського СІЗО (він як раз приблизно в географічному центрі міста) … жартую :wink: , до розворотнього кола перед залізничним вокзалом і записати трек обійшовши це коло декілька разів по бордюру. А потім в джосмі вже змістити фон бінга згідно імпортованого треку.

Для того щоб треки гарно писались - треба катати ровером чи на машині. І бажано не по колу, а по прямих вулицях, так щоб вони утворили чіткі перехрестя. Потрібно записати по кілька треків для кожної вулиці для кожного напрямку (взад та вперед). Якщо ходити пішки, то треба виставляти інтервал запису не менше 5 секунд та рухатись якомога швидше вздовж вулиці.

Так і є. Катаю на велосипеді. Але з джитером в ±5-15м треба взад-вперед зробити разів 10 :slight_smile:

Добре спробую!

Хлопці ну написав я GPX трек и таке вийшло, просто жах.
Може у когось вже є готовоі значення? Ну не можу я зробити це як треба.

Одного треку, звісно, замало. Треба катати треки постійно і заливати їх в ОСМ.
(було б непогано подивитись на ваш трек)

Зараз в Бахмуті вже присутня достатня кількість треків, для того щоб визначитись зі зміщенням знімків.

На цьому скріншоті треки поверх знімків від Mapbox. Тут видно що знімок складається з двох різних (темна смуга праворуч - вже інший знімок). Швидко переглянувши, можу сказати що знімки прив’язані майже ідеально. Правда на південь в приватному секторі є розбіжності між знімками на межі склеювання. Але там і недостатньо треків.

Вивід: використовувати Mapbox так як є - без зміщення; всі об’єкти підлаштувати саме під цей знімок, але бути уважним на межі склеювання знімків

Друзі перевірте будь ласка будинки вулиці та стежинки вдовж вулици Незалежності на зміщення по знімкам Bing.
Я начепто все роблю як треба, але є сумніви.

Щоб багато не писати виправив так, як мені здається правильним згідно знімків, вікі та свого скромного досвіду.
https://www.openstreetmap.org/changeset/43591526#map=19/48.58240/38.00630&layers=N

У назв дерев інший тег
Давати назви в тег name=* по типу “пішохідний перехід”, “вхід”, “територія” ітд зовсім не потрібно. Теги

highway=footway

footway=crossing
highway=footway

barrier=entrance
bicycle=yes
foot=yes

landuse=industrial

і так це роблять.
Взагалі тег name=* призначений для *власних * назв, а не для того щоб назвати парковку позначену amenity=parking парковкою.

Послання для переселенців взагалі переніс в нотатки . Там йому місце.

Друже назви тротуарів потрібні.
Люди с обмеженними можливостями у наиігаторі їх використовують.
Дуже просили не чіпати.

Друзі я зробив маршрут другого тролейбуса, а далі не можу, зробіть цей а я по зразку спробую робити вже далі.

Це (http://www.openstreetmap.org/relation/6707702) зовсім не вірно. Не потрібно креслити нову лінію для того, щоб додати маршурт. Для додавання маршруту потрібно використовувати вже наявні лінії.

Якщо можна, дайте текстовий опис цього маршруту (послідовність зупинок для кожного з напрямків, від А до Б та від Б до А)

Спробую вам допомогти.

Так добре!
Я підготую інформацію та викладу тут.
Тільки російською добре?

Годиться

Щіро дякую!
Так мені треба що викласти?

Маршрути та список зупинок по кожному маршруту?

Давайте покищо обмежимось тільки Маршрутом №2 (той маршурт який ви намагались додати)

Потрібен перелік зупинок в порядку іх слідування від Кінцевої А до Кінцевої Б, та такий же перелік зупинок у зворотньому напрямку.

Слухайте мені не важко викласти список зупинок сюди але навіщо? Вони ж є на мапі і поряд з ними є додаткова примітка, чому вони не підходять?

Так потрібен список зупинок чи ні?

Спробую розібратись по наявних нотатках.

Скажіть тільки - для маршруту №2 одна кінцева зупинка на вул. Свободи, а з іншого боку - “Новий ринок”?

Так і є! Як будуть питання, питайте відповім!