Хлопці повертаючись до питання супутникових знімків.
Тут як я і казав, таке діло, раніше все було добре, а ось вже десь с пів року просто жахіття якесь.
Знімки розмиті а від MapBox краще, но все одно не так як було і навіть не знаю як і бути.
Чомусь сервер Bing не видає гарних знімків Бахмута.
Можете поки що використати інший сервер. Там той же самий бінг, тільки з зеленуватим кольоровим фільтром.
А є можливість того що перший сервер бінгу запрацює? Ну щоб так як раніше?
Може на першому сервері посилання змінилось чи ще щось. Таке можливо взагалі?
Можливо ті гарні знімки що ви бачили раніше, були не в Бахмуті, або то був не бінг, а щось інше, може то є просто субективна думка, що десь колись було гарно, а зараз не так ?
Хлопці ще питання!
А як налаштувати зміщення? Точнише як налаштувати я знаю, а наскільки змінювати? По знімкам роблю, виходе, а потим іду далі і окремі будинки не співпадають з знімками. Є якийсь золотий стандарт?
Для того, щоб оцінити наскільки треба посунути знімок (а вже по ньому підлаштувати інші об’єкти) використовуються GPS-треки, треки бігунів та велосипедистів від Strava та й таке інше. Докладно - https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Using_Imagery
Особисто я, вважаючи на те, що в мене gps приймач в телефоні ніякий, виходив до чогось значимого в центрі міста і наматував кіл двадцять біля такого обьекта. Тому можете піти, наприклад до Бахмутського СІЗО (він як раз приблизно в географічному центрі міста) … жартую , до розворотнього кола перед залізничним вокзалом і записати трек обійшовши це коло декілька разів по бордюру. А потім в джосмі вже змістити фон бінга згідно імпортованого треку.
Для того щоб треки гарно писались - треба катати ровером чи на машині. І бажано не по колу, а по прямих вулицях, так щоб вони утворили чіткі перехрестя. Потрібно записати по кілька треків для кожної вулиці для кожного напрямку (взад та вперед). Якщо ходити пішки, то треба виставляти інтервал запису не менше 5 секунд та рухатись якомога швидше вздовж вулиці.
Одного треку, звісно, замало. Треба катати треки постійно і заливати їх в ОСМ.
(було б непогано подивитись на ваш трек)
Зараз в Бахмуті вже присутня достатня кількість треків, для того щоб визначитись зі зміщенням знімків.
На цьому скріншоті треки поверх знімків від Mapbox. Тут видно що знімок складається з двох різних (темна смуга праворуч - вже інший знімок). Швидко переглянувши, можу сказати що знімки прив’язані майже ідеально. Правда на південь в приватному секторі є розбіжності між знімками на межі склеювання. Але там і недостатньо треків.
Вивід: використовувати Mapbox так як є - без зміщення; всі об’єкти підлаштувати саме під цей знімок, але бути уважним на межі склеювання знімків
Друзі перевірте будь ласка будинки вулиці та стежинки вдовж вулици Незалежності на зміщення по знімкам Bing.
Я начепто все роблю як треба, але є сумніви.