http://opengeo.intetics.com.ua/kholdmaps/
http://opengeo.intetics.com.ua/buildingage/
на eway.in.ua дефолтною мапою стала OSM (до того була гугл)
http://www.eway.in.ua/ua/cities/kyiv/routes/307
Нажаль, як бу Гугл так і залишився. Використання leaflet.js ще не говорить що мапа від ОСМ
А хіба це взагалі не яндекс?
Ну там три варіанти… гугл, осм, яндекс і завжди дефолтним був гугл
Але дивина… зараз перезавантажую = дефолтний яндекс. Ще раз перезавантажую - дефолтний ОСМ О_о
реклама лайфу неподалік Театральної. Фон - mapnik
Не Україна, неясно що вони там використовували, але Openstreetmap використовується в заставках ралі-рейду Dakar! Крутота!
Добре але відсутне згадування “© OpenStreetMap contributors”. https://www.openstreetmap.org/copyright
https://2gis.ua/ - чому назви населених пункті в рос мовою окрім Києва і ще пару. Вони використовують Опенстритмап .
Вчера написал им письмо - похоже уже исправились
Вчера написал им письмо - похоже уже исправились
Вони виправили після цього - https://www.facebook.com/openstreetmapua/photos/o.1416475411976728/415319285471037/?type=3&comment_id=415660902103542&force_theater=true¬if_t=photo_comment¬if_id=1487243971237158
Карта ремонтних робіт в Дніпрі http://dniprorada.gov.ua/mapa-remontnih-robit
трошки навіть антиреклама вийшла, бо 6 точок Дніпра замапилось в Києві, і 12 в Одесі.
трошки навіть антиреклама вийшла, бо 6 точок Дніпра замапилось в Києві, і 12 в Одесі.
Тут проблема не в ОСМ, а геокодері, який використовується