Weg: 451051339
opbergplaats voor dooie kindertjes
ongeveer 19 uur geleden bewerkt door robertosenga
Versie #2 · Wijzigingenset #43378049
De weg loopt o.a. door leger terrein Harskamp en enkele bungalowparken en de doorgaande N weg.
Ik heb hem laten weten dat dit niet kan op osm en dat dit wordt verwijderd.
Jaap… Het is tenenkrommend die opmerkingen van ‘vinkje’, maar we kunnen dit het best negeren.
Een snelweg op De Harskamp. Ben benieuwd of je antwoord krijgt. Op moedwillige vernieling van een database staat trouwens ook een sanctie.
In Zwijndrecht duurde het weken voor de “dader” bovenwater kwam. Bekijk nog maar eens dit draadje. https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=12480
Door snel ingrijpen en research is verdere schade voorkomen.
Dear user Dxxxxxx
your edits are not funny. You are vandalising the good work by users in the Netherlands. Please stop.
Data Working Group
Frederik Ramm
Een mail met een dreiging van de sanctie op datavernieling deed wonderen. Eerst word je twee dagen geblokt om na te denken, daarna definitief.
Je zou even in de gaten kunnen houden wat deze mapper verder doet.