Публічна кадастрова карта України

А що Ви там в них питали?

просив тайли 18-21 зумів.

за підказкою andygol

Приватні земельні компанії якось дістають TIFF-и тої аерофотозйомки (у мене особисто 2 було). А загалом, їхня відповідь очікувана. Це ж українська державна шарашка - ідея в тому аби надавати дуже неякісні і дорогі послуги і по максимуму ухилятись від роботи. Так що я б не очікував дива.

Ну, тут все просто - Google блокуе лімтує весь трафик на сайт ДЗК, що вже й зроблено (у мене принаймні шари Google на сайті ДЗК не завантажуються)

UPD. Задється безкоштовна квота на кількість показів у ДЗК для тайлів від Google закінчилась.

Я помилився. Вони таки через API то зробили - банити їх нема за що

Хм… Можливо варто спробувати для конкретного регіону надати запит на отримання архіву із аерофотознімками потрібного масштабу під якусь благодійно-просвітницьку акцію.

Ну в нас по Києву є реальна потреба - запит Агентів Змін під навігацію для метро. Зараз вона в тестовому режимі тільки на Хрещатику, але коли пройде тест період - то треба будуть дані всіх інших районів Києва. Причому що навіть якщо вони щось і змінять - то це тільки по дизайну, самі векторні дані мають бути значно кращі до того часу.

Доречі то була відповідь на запит від 7го числа через їх електрону форму. 25го я їм дзвонив щодо відповіді (бо вже далеко за 5 робочих днів пройшло) мені сказали що запиту немає, його не зареєстровано і попросили написати на пошту land@.
А тепер в переписці вони прислали вже відповідь на запит через e-mail, який точно такий же


Квінтесенція - “Надання громадянам відомостей про картографічну основу Державного земельного кадастру законодавством не передбачено”.

Хоча з закону про публічну інформацію

Хай тоді обгрунтують що це конфеденційна, таємна чи службова інфа.

PS виконавці різні, і в тексті e-mail’у радять контактувавти напряму з виконавцем :smiley:

Треба робити наглос саме на Статті 1. Публічна інформація, все інше то вже уточнення.

UPD Тим більше, що на сайті є спеціальний розділ Доступ до публічної інформації та форма для звернення - http://land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/

перша відповідь (1 листок) саме через цю форму подавалась. І яка типу не була зареєстрована взагалі.

Схоже, було б непогано з юристом проконсультуватися з цього питання…

Нічого в мене поки не вийшло… відповідальна (дівчина? жіночка?) попиваючи чай під-час розмови повторювала постійно декілька фраз. “Не можна”, “Не передбачено”, “Ця інформація не є публічною”.
На питання “яка ж це тоді інформація?” - тактичне мовчання.
На уточнення, якщо ця інформація є секретною/службовою чи будь-якою яка не повина публікуватись - то чому вона опублікована на їхньому сайті, хоч і в 16му зумі. Відповіді не отримав.
Після закінчення аргументів і повторення і мною і нею аргументів по другому колу - сказала писати відповідь на відповідь…

Розізлила ситуація вкрай, коли я не зтикався тісно з держструктурами то думав що не все й так погано. У всій розмові навіть нотки не було щоб якось сприяти вирішенню проблеми.
PS Мав постанову суду за порушення ПДР років з 5 тому, коли її винесли за не діючими ПДР. І довелось напряму, усно судді казати що ті норми не діючі на дату порушення і вони самі переписали своє рішення. Якщо в судах так знають законодавство, то що говорити про непрофільний ДержКадастр.

Можу Вас розчарувати в масштабі 1:2000 ортофотоплани є тільки на території міст, а не всієї України. І то не всіх. Знімання проводилось 2010-11 роках, якщо не помиляюсь. І пізніше не поновлювалось. Можливо, Київ - виняток.

Зазвичай вони отримати або незаконно, або в порядку проведення інвентаризації земель. Іншого шляху їх отримати - нема.

А взагалі вибачте, що не по темі, але і відповідної не знайшов. Якщо я нанесу на карту дані про пункти державної геодезичної мережі з сайту Державного НДІ Геодезії та Картографії http://dgm.gki.com.ua/ (точність по висоті -+1 метр, точність в плані одна секунда десь ± 30 метрів) Ви мене не забаните? Це буде відповідати ліцензійній угоді OSM?

Вибачайте, але з такою точністю в ОСМ воно не потрібне (точність замала). Тільки якщо ви зможете знайти кожен з цих пунктів на ортофото та відмітити - тільки тоді буде діло. Краще б було, як би точність цих даних була хоча б ±1 м, а то й краще, тоді по них можна буде перевіряти зсув ортофото

Колись я збирався таку штуку провернути).
Мій алгоритм такий: потрібно по координатам декількох відомих пунктів вирахувати емпіричний коефіцієнт перерахунку координат УСК-2000 на dgm.gki.com.ua в координати підкладки, тут Бінг вам в поміч, бо на ортофото ви нічого не побачите, і якщо пункт розміщений не в лісі, а в полі, їх добре видно, вірніше добре видно, як правило, трикутну обваловку. Ось, як тут, наприклад bing.com. Можливо, метод і не науковий, але дозволить з точністю 10-20 м знаходити на підкладці.
Адська праця, в ручному режимі. Я плюнув. Потрібна автоматизація.

Питания до знавців. Куди josm скидує тайли підкладки кадастру?

Щоб знайти де живе кеш потрібно відкрити меню Налаштування та перейти на саму останню вкладку Розширені налаштування (доступна в Експертному режимі). Шукаємо ключ де є cachedir - в його значенні і буде шлях до кеша з тайлами

Але зараз всі тайли зберігаються у локальній БД - от її і потрібно розколупати, щод дістатись до тайлів.

при активному маппінгу там навряд шось залишилось. Є ж ліміт файлу кешу в JOSM.