Vanwege de CC bij de luchtfoto mogen we het niet gebruiken om te taggen. Data overnemen omdat dit ook door commercielle partijen later gebruikt kan worden.
Tevens kunnen we de attributie verplichting niet plaatsen.
Ik begrijp dat we het wel mogen gebruiken als ondergrond. Bijvoorbeeld als ondergrond voor nederlandse poimap met attributie vermelding
de attribution staat even uit en is niet juist omschreven.
SRS: “EPSG:4326”},heb ik ook al eens weg gehaald, dat was het ook niet of crs van gemaakt.
Knipsel uit ?&REQUEST=GetCapabilities
de map instelling
map = new OpenLayers.Map ("map", {
controls:[
new OpenLayers.Control.Navigation(),
new OpenLayers.Control.PanZoomBar(),
new OpenLayers.Control.LayerSwitcher(),
new OpenLayers.Control.MousePosition(),
new OpenLayers.Control.Attribution(),
],
maxExtent: new OpenLayers.Bounds(-20037508.34,-20037508.34,20037508.34,20037508.34),
maxResolution: 156543.0399,
numZoomLevels: 16,
units: 'm',
projection: new OpenLayers.Projection("EPSG:900913"),
displayProjection: new OpenLayers.Projection("EPSG:4326")
} );
Edit: of moet ik iets met proj4js.js doen voor EPSG:28992 RD new, dacht dat het niet nodig was om dat in de wms.xml EPSG:4326 ook vermeld staat.
Als ik het goed begrijp, kan Openlayer de tiles niet transformeren naar een ander coordinatenstelsel.
Het werkt wel als je EPSG:4326 of EPSG:28992 kiest als projectie voor de OpenLayers.Map.
Zie http://gertjanidema.nl/lufo4326.html en http://gertjanidema.nl/lufo28992.html
Wat ik niet snap is waarom op de eerste pagina de Mapnik laag niet werkt.
We zijn allemaal met de basis voorbeeld in openlayers gestart btm openpoi etc.
projection: new OpenLayers.Projection(“EPSG:900913”),
displayProjection: new OpenLayers.Projection(“EPSG:4326”)
dit hebben we niet verandert.
we hebben een cursus nodig hoe meerdere ( kan het ook met meer als twee) verschillende coördinaat stelcils samenvoegen tot een kaart met overlayers via openlayers
Ik was wat aan het kijken naar kernzones en beschermingszones (dit even als laagtest toegevoegd in als MtM waterschap probeersel) wilde daar dus de kaart luchtfoto onder hebben van Nederland.
Hoe het met licenties zit heb ik niet nagekeken.
Melding op website: De digitale foto’s zijn ook beschikbaar voor particulier en zakelijk gebruik. U kunt luchtfoto’s inzien op deze website. Inzage is kosteloos. http://geoproxy.s-hertogenbosch.nl/apps1/geoportallufo.html
Ik heb ooit de gemeente gebeld en er is niet echt een duidelijke licentie, maar screenshots maken en publiceren en over tekenen voor osm is geen probleem.
Ik heb de gemeente Venray hierover de vraag gesteld over het gebruik voor openstreetmap.
Iemand anders had deze ook al gesteld.
De evt. licentievoorwaarden worden nagekeken.
Dat was ik, ook gevraagd waarom er geen kadaster attribution vermeld werd. Tevens B3 partners gebeld, die viewer verzorgd en meer, waarom geen attribution, ook bij de Openbasiskaart, wat OSM is.
Opengeogroep gebeld, kwam uit bij B3partners.
Was ook geïnteresseerd in de laag van BGT van Venray, dit bleek ook de pdok laag te zijn zonder kadaster attribution.
Niet geschikt voor ons tot op heden.
De 2016 luchtfoto van venray laat zien hoe beken verlegd zijn (ze meanderen weer) en de aanleg van de natuur erlangs.
Deze heb ik nu met een gps track (van het pad erlangs) ingetekend. Het klopt vrij aardig met de luchtfoto. De waterplassen die er langs liggen zijn echter een stuk groter dan nu in osm.
De BGT heeft deze wijzegingen nog niet.
De opmerkingen op verbeterdekaart.kadaster.nl worden opgepakt en in gang gezet.