Takie linki też się przydają do wyrzucania nieaktualnych knajpek:
http://warsawfoodie.pl/category/foodie-radar/zamkniecie/
O ile dobrze pamiętam przeciętny czas działania knajpy w Warszawie to 2 lata, czyli jest co poprawiać.
Takie linki też się przydają do wyrzucania nieaktualnych knajpek:
http://warsawfoodie.pl/category/foodie-radar/zamkniecie/
O ile dobrze pamiętam przeciętny czas działania knajpy w Warszawie to 2 lata, czyli jest co poprawiać.
Coś się stało z Parkiem Krajobrazowym Pasma Brzanki. Został z niego tylko ten kawałek:
https://www.openstreetmap.org/way/324614809
Niestety, nie wiem jak dotrzeć do historii relacji i sprawa trochę mnie przerasta.
W widoku 3D Pałacu Kultury znalazłem dwa problemy na mapie F4:
http://demo.f4map.com/#lat=52.2314761&lon=21.0061956&zoom=20&camera.theta=70.546&camera.phi=34.195
http://demo.f4map.com/#lat=52.2323014&lon=21.0057914&zoom=20&camera.theta=80&camera.phi=-166.523
Prośba o wycofanie zmiany https://www.openstreetmap.org/changeset/42935314 Przy jednej modyfikacji została usunięta cała połać lasu
Zrobione
Kurcze tak zajrzałem do Górzna https://www.openstreetmap.org/#map=15/51.8453/21.7065&layers=N z racji pewnej ostatniej wycieczki i …
po pierwsze primo w miasteczku jest kilka highway podwójnych jak choćby Jana Pawła II - nazwa przyklejona do residential a numer drogi wojewódzkiej już bez nazwy do tertiary - nie chcę tam nic mieszać ale z lekka zdębiałem.
Po drugie primo - czy można prosić o import adresów bo nie ma tam żadnego?
Początkujący zamiast dodać nazwę do tertiary narysował nową drogą residential z nazwą.
http://osmapa.pl/#lat=54.20135&lon=15.74803&z=18&m=ma
Proszę o dodanie informacji o możliwości zrzutu brudnej wody i pobrania czystej na stacji benzynowej.
Dla karawaningowców i kamperowców to skarb takie POI
Ja poległem na zawiłości wyboru tagów i przyczepienia do czegoś
Dla tankujących darmowo, dla innych 10zł, czynne całą dobę.
http://www.camperteam.pl/forum/files/thumbs/t_f_152.jpg
http://www.camperteam.pl/forum/files/thumbs/t_g_275.jpg
Czy brudna woda to też fekalia?
A czy takie szafy doczepione z tyłu autokaru to bagażniki czy zewnętrzne toalety chroniące wnętrze przed zapaszkami?
Sugerujesz, że w autokarach są wychodki? Nie znam się, ale wydaje mi się, że to raczej zewnętrzne bagażniki.
Nie wiem jak w dalekobieżnych szczegółowo jest to rozwiązane, ale są- bo córka korzysta w drodze do Włoch
Dopytam przy okazji.
Oczywiście, że są. Ale w autokarach, najczęściej przy drugim wyjściu. A te skrzynie doczepiane z tyłu to bagażniki są.
Oczywiście, że są. Ale w autokarach, najczęściej przy drugim wyjściu. A te skrzynie doczepiane z tyłu to bagażniki są.
No właśnie. Toaleta w środku jak umiejscowienie wskazuje nie jest wychodkiem
rmikke:Oczywiście, że są. Ale w autokarach, najczęściej przy drugim wyjściu. A te skrzynie doczepiane z tyłu to bagażniki są.
No właśnie. Toaleta w środku jak umiejscowienie wskazuje nie jest wychodkiem
Ach, kolega z Krakowa! U nas na prowincji używa się tego słowa w potocznym znaczeniu, stąd nieporozumienie.
Proszę o dodanie informacji o możliwości zrzutu brudnej wody i pobrania czystej na stacji benzynowej.
Dla karawaningowców i kamperowców to skarb takie POI
Ja poległem na zawiłości wyboru tagów i przyczepienia do czegoś
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Toilet_Holding_Tank_Disposal
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:amenity%3Dwater_point
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Toilet_Holding_Tank_Disposal
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:amenity%3Dwater_point
Gdyby ktoś tłumaczył to bilge_water to po polsku woda zęzowa
MarusMK:Proszę o dodanie informacji o możliwości zrzutu brudnej wody i pobrania czystej na stacji benzynowej.
Dla karawaningowców i kamperowców to skarb takie POI
Ja poległem na zawiłości wyboru tagów i przyczepienia do czegośhttps://wiki.openstreetmap.org/wiki/Toilet_Holding_Tank_Disposal
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:amenity%3Dwater_point
Jeśli nie oznaczamy dokładnie punktu, gdzie jest rura z wodą, tylko że stacja takową posiada, to wybrałbym raczej water_point=yes.