Вже згадуваний тут учасник Pilot777 видалив численні точки POI у Києві. Набори 41799624, 41799635, 41799646, 41799660, 41799680, 41799697, 41799781, 41799871, 41800011, 41800087, 41800155, 41800204, 41800249, 41800468, 41800957, 41800983, 41801071, 41801133, 41801155, 41801249, 41801284 (ще набори 41799747 та 41800320, вже відмінені). Вельми сумніваюсь, що всі вони вже неактуальні. На коментар (до першого з наборів) поки що не відповів.
ось більш повний перелік ченджсетів по Оболоні, в яких було хоча б одне видалення точки з тегами
34 ченджсета, 677 точок починаючи з 15 серпня
41479453 MapDrawerXXX15
41490184 fly_kiev
41638582 Eugene Bykov
41714805 MapDrawerXXX15
41725047 MapDrawerXXX15
41746802 KKS
41752911 MapDrawerXXX15
41772242 stream13
41794882 Pilot777
41794893 Pilot777
41799624 Pilot777
41799635 Pilot777
41799680 Pilot777
41799697 Pilot777
41799781 Pilot777
41799871 Pilot777
41800011 Pilot777
41800087 Pilot777
41800155 Pilot777
41800204 Pilot777
41800249 Pilot777
41800468 Pilot777
41800957 Pilot777
41800983 Pilot777
41801071 Pilot777
41801133 Pilot777
41801155 Pilot777
41801249 Pilot777
41801284 Pilot777
41886352 MapDrawerXXX15
41943498 MapDrawerXXX15
42142396 Pilot777
42150661 PLUTONIUM➒➍плутоний
42151842 Vanuan
http://nrenner.github.io/achavi/?changeset=40435248 тей же Pilot777 позмінював сервісні дороги в аеропорту Гостомеля на residential (можливо цим пояснюється така велика кількість островів unclassified?)
Особливо цікавим є обводка першого прототипа Руслана 01-01 як building=yes http://nrenner.github.io/achavi/?changeset=40435147
Він то вже давно є building, але мапити його так - вандалізм.
Юзер https://www.openstreetmap.org/user/medvedyk змінює тип дороги з третинних, unclassified на грунтовку
Але я все повернув назад, так як виникло купа островів доріг
Ще треба поінформувати його про те що, якщо дорога не має покриття, то то не грунтовка (highway=track), а дорога що повинна мати surface=unpaved (або більш конкретне значення, що зазначає тип поверхні); також додатково можна зазначити smoothness - https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:smoothness#Smoothness. Саме таке позначення є вірним і враховується алгоритмом маршрутизації (наприклад в OSRM)
а в OSM є тимчасовий бан на внесення правок?
https://www.openstreetmap.org/user/Bondar%20Bohdan в глухих селах ставить світлофори, односторонні вулиці які є єдиним підїздом. Дублює наявні дороги своїми, з вказанням назв. Об’єднання ліній зачасту призводить до тегів типу tag=value1;value2
Донедавна Bondar Bohdan був активний у спільноті Google Map Maker, він знає про цей форум? Бо мені здається, у ОСМ він новачок…
Знає, я йому про це писав. Він почав мапити в OSM через закриття проекту Google Map Maker.
І в нього є багато локальної і корисної інформації, але після його правок багато чого треба фіксити.
Схоже, що просто користується заготовками у JOSM, а там без вікі не все очевидно.
+Теж написав коментар до правки, щоб на форум звертавсь.
якщо помилки масові і новачок не реагує на коментарі чи інші повідомлення то можна писати скаргу на data@osmfoundation.org (бажано англійською, але можна й українською, оскільки в DWG є представник з України)
Детальніше тут: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Data_working_group
Все ж, краще спочатку спробувати залучити цього мапера на форум та підказати йому як ми тут працюємо і взаємодіємо. Сподіваюсь, вийде з ним зв’язатися і запросити сюди. Не хочеться втрачати людей яким подобається мапити і які мають натхнення до цього.
Йому ж в ПП вже хтось написав, так?
Думаю найбільшою проблемою є те, що нема кому подзвонити. Адже цей користувач хібащо пін коду привата про себе не сказав.
Правду кажете. Але я мав на увазі, що можливо з ним уже хтось вийшов на зв’язок і відповідно немає сенсу ще раз йому розказувати про ОСМ якщо вже хтось інший йому це пояснює (адже попередні повідомлення були ще зранку).
Принаймні, до мого сьогоднішнього прохання писати акуратніше опис чейнджсету він, мабуть, дослухався Напряму не спілкувався з ним, писав коментар до набору змін.
Я переписуюсь з ним в приваті. Там виходило так що я бачучи помилку в одному тегу - автоматично сприймав що інші теги також помилкові і виправляв їх. По факту ж це була правда. http://www.openstreetmap.org/#map=16/50.9648/29.1445 була понижена дорога з tertirary до unclassified і утворилось два острови, також в центрі села, магістральна вулиця дійсно має назву “провулок”.
Тож домовились що я якщо бачитиму помилки не буду їх виправляти, а буду їх показувати.
А сюди на форум його запросили?
Спасибо, наложил блокировку, откатил правки.
Как такое может быть - в профиле написано 2 правки, в правках - всего одна?
Но, в любом случае, вот это надо, скорее всего, откатить:
http://nrenner.github.io/achavi/?changeset=44692291