Публічна кадастрова карта України

Вони можуть відкрити знов 21й зум, скажімо о 2й ночі, щоб ми його викачали, а далі хай знову встановлюють 17й?!

Написав в саппорт:

Чи є сенс далі просити повернути на наступні вихідні короткостроково 21й зум, чи це все буде сильно “підозріло” на рівні офіційного саппорту?

Можна написати запит, щоб вам (персонально) вислали архів з тайлам високої якості

Відповідно до закону про Про доступ до публічної інформації (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2939-17) його повинні надати (оприлюднити)

Дякую. Так і зроблю.
Але, вони ж теоретично можуть сказати що там 21го зуму зроду не було і на тобі 17й як так просиш.
І друге, якщо таки це спрацює, так можна отримати і зйомку 2012року в 21 зумі. Бо в них він точно є.

Хм… напевне не все одразу, щоб вони бува не заперлися проти.

Було б круто якби вони виклали якісний зум десь на торрент - і сервери б не парилися нагрузкою, і людям добре

Покажіть в кого є семпл цього 21-го зума. А то теж жаба давить. На торентах тільки 6-16((

Трохи в кеші JOSM збереглось,
Київ, ст. м. Чернігівська
Переглянути в повному розмірі
Натисніть, щоб переглянути повний розмір

в мене є залізничний міст на північне півкільце біля Дарниці і трошки біля ТЧ1 Київ пас в сас планеті.
і багато чого в JOSMі

Доречі якось можна кеш JOSM перетворити в тайли?

PS Мій запит на публічну інформацію в кадастр сьогодні матонув 5й день… поки відповіді немає.

Телефонував до них на тижні… запит через їх онлайн форму до офіційних осіб “не дійшов”. Не зареєстрований і т.і. у вівторок написав, по їхньому ж проханню, на e-mail. Побачимо чи в такому випадку буде результат.

Прийшла відповідь… сьома вода на киселі…

А що Ви там в них питали?

просив тайли 18-21 зумів.

за підказкою andygol

Приватні земельні компанії якось дістають TIFF-и тої аерофотозйомки (у мене особисто 2 було). А загалом, їхня відповідь очікувана. Це ж українська державна шарашка - ідея в тому аби надавати дуже неякісні і дорогі послуги і по максимуму ухилятись від роботи. Так що я б не очікував дива.

Ну, тут все просто - Google блокуе лімтує весь трафик на сайт ДЗК, що вже й зроблено (у мене принаймні шари Google на сайті ДЗК не завантажуються)

UPD. Задється безкоштовна квота на кількість показів у ДЗК для тайлів від Google закінчилась.

Я помилився. Вони таки через API то зробили - банити їх нема за що

Хм… Можливо варто спробувати для конкретного регіону надати запит на отримання архіву із аерофотознімками потрібного масштабу під якусь благодійно-просвітницьку акцію.

Ну в нас по Києву є реальна потреба - запит Агентів Змін під навігацію для метро. Зараз вона в тестовому режимі тільки на Хрещатику, але коли пройде тест період - то треба будуть дані всіх інших районів Києва. Причому що навіть якщо вони щось і змінять - то це тільки по дизайну, самі векторні дані мають бути значно кращі до того часу.

Доречі то була відповідь на запит від 7го числа через їх електрону форму. 25го я їм дзвонив щодо відповіді (бо вже далеко за 5 робочих днів пройшло) мені сказали що запиту немає, його не зареєстровано і попросили написати на пошту land@.
А тепер в переписці вони прислали вже відповідь на запит через e-mail, який точно такий же


Квінтесенція - “Надання громадянам відомостей про картографічну основу Державного земельного кадастру законодавством не передбачено”.

Хоча з закону про публічну інформацію

Хай тоді обгрунтують що це конфеденційна, таємна чи службова інфа.

PS виконавці різні, і в тексті e-mail’у радять контактувавти напряму з виконавцем :smiley:

Треба робити наглос саме на Статті 1. Публічна інформація, все інше то вже уточнення.

UPD Тим більше, що на сайті є спеціальний розділ Доступ до публічної інформації та форма для звернення - http://land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/