Переніс валідатор на віртуальний сервер.
З учорашнього дня валідація знову щогодинна (майже).
Процес валідації триває приблизно 1год 10хв. Щойно завершившись запускається знову.
Так, забув про це написати.
Після змін всі service-дороги, які не з’єднані з highway-лініями вищого класу (в тому числі pedestrian), але з’єднані з aeroway=taxiway або aeroway=runway не відображаються як острови на http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?highway.islands.service.
Фактично aeroway=taxiway або aeroway=runway включено в дорожній граф.
Автоматично додалась перевірка на перетини між aeroway/highway і aeroway/aeroway без спільної точки.
Також додам, що лінії aeroway=* для яких вказано area=yes не включаються до перевірки.
Добив я острови unclassified всетаки Мав місячну перерву і видно хтось таки допомагав. Дякую.
Але є два моменти які неможна виправити:
Підїздна дорога до румунського кордону - проблеми на початку січня не було, потім вона виникла і я її тоді ж намагався виправити - марно. Вчора також спробував позміщувати точки, наче все нормально, але через валідатор вилазить що помилка.
Заїзд в Денисовичі промаплений і злінкований з мережею Білорусі, через що вилазить помилка. З нашої сторони також є під’їзд (на скільки “під’їзд” сказати важко бо всетаки зона відчудження), але насип і просіку видно добряче, але вона також виходить в Білорусь і там лінкується з їх мережею. Суто через нас є дві дороги 1)через Кливні і 2) через ст. Товстий Ліс але обидві суто лісові і їх ну ніяк не назвеш unclassified.
жжжесть їх стало ще більше))) то може не треба було правити? )))
Насправді валідатор класний, але з весни’16 мене поглинув оффлайн, постараюсь знов увійти в ритм щоденної валідації
PS пам’ятаю місцями була конкуренція на валідацію і після того як нові дані з’явились лиш годину тому - все було вже кимось поправлено
Виправив майже всі острови. Є декілька незрозумілих ділянок.
Одеса, пляжна - виїзду по супутникам не побачив, відписав коментар до ченджсету яким автор створив вулицю.
Санаторій біля Сум - скоріш за все під’їзд зі сходу через ліс, але на будь яких супутникових знімках чітко визначити дорогу не вдалось. Також відписав комент в ченджсет.
Лобачеве на лівому березі Донця. Судячи з накатаних доріг до парому, то більшість добирається до села саме по парому і з правого берегу Донця. Також дивно що правий берег це Слов’яносербський район, а саме село - Новоайдарського. Причому по лівому берегу якоїсь однієї, конкретної, накатаної дороги - немає. Купа лісових/польових доріг. Взагалі для мене стало відкриттям що на сході країни - така ситуація з дорогами кругом. Однієї чіткої дороги немає(яку можна було б хоч якимось твердим покриттям покрити) а натомість маємо купу грунтовок. Такого ні на поліссі, ні на подніпров’ї я не бачив.
Лопаскине - така ж ситуація як і з №3, але грунтовки у всі боки.
Колись в табличці відображалися відмінності між офіційним переліком вулиць і тим що є в OSM.
В зв’язку з масовим перейменуванням вулиць в рамках декомунізації в цих таблицях інформація некоректна.