javascript:void(
(
function() //оголошення функції
{location.href=location.href.replace //щукати та замініти в рядку URL
(/^http\:\/\/openmapsurfer\.uni-hd\.de\/tiles\/roads\/(.*)/, // Рядок в якому здійснюється пошук; "/"-екранує службові символи; те що в дужках запам'ятовується
"http://129.206.74.245:8001/tms_r.ashx?"+"$1"+"&tile=getupdated" // Рядок, на який здійснюється заміна; "$1" значення з дужок з попереднього рядка
);
}
)
()
)
Скажіть, на сайті https://nadoloni.com/ з яким щось трапилося… відображає чіткіше шар Mapbox ніж в JOSM, тобто зображення дещо розмивається при масштабуванні, але “не пікселізується”: чи можна налаштувати в JOSMі щоб зображення було такої ж якості, або конвертувати частину знімка в програму?
Що в JOSM, що зараз в nadoloni - використовуються тіж самі знімки. Розмивання можна налаштувати змінивши праметрі різкості (sharpness) в налаштуваннях шару в JOSM.
Я знаю що це можливо й не правильно, по своєму регіону я різниці не знайшов. Але у мапбокса є інший лінк на знімки ДГ з іншим токеном ніж той який йде подефолту в JOSM. Його також не можна використовувати?
По моєму регіону - те ж зображення що й в бінга
по іншим - те що й дефолтному мапбокса тільки з глибиною на 2-3 зума краще, але також чорнобіле. Я дума так кругом, але
по регіону 1gorok - там навіть кольорове з доволі гарною якістю тільки дико зміщене.
По моєму регіону де зараз редагую - кольорове не зустрічав. Рожнятівський р-н хотів мапити, а саме гірську місцевість. А з допомогою втулка PicLayer можна якось вставити скрін? Ну, тобто вставити можу - а от зміщення ніяк не можу зробити.
Однією з причин, що сповільняє розповсюдження цього каналу спілкування, це потреба в отриманні запрошення від тих хто вже приєднався до OSM Ukraine в Slack.
потрібно взяти за приклад Росію , Великобританію і зробити шляхом видалення інші мови з назв населених пуктів річок, гір, тощо. Залишити тільки обласні центри і курорти Трускавець, Буковель, Моршин. Окремо щодо рос мови залишити тільки в місцях дійсно компактного проживання Луганській та Донецькій областях. Залишити українську кримсько татрську і англійську і досить.
Якщо сама концепція проекту передбачає це, то навіщо нам українцям від неї відходити.
так само видалити вікіпедія: ру - дани й тег не несе ніякої користі, тільки засмічує. всі російськомовні розуміють українську мову, тому що відвідати російсько мовну локацію вікіпедії можна і через україномовну , натиснувши потім лінк російська мова.
Доброго дня, товарищі.
Займаюся вже рік промальовкою полісся Жит. Обл.
Зараз почав мапити номери кварталів в лісництвах. Інформацію беру з публічного інформаційного довідника державного комітету лісів.
Так от промальовка кварталів доволі трудозатратна штука.
Ліс гарно промальовується просіками по супутниковим знімкам. По просікам бється на мультіполігони, вони назначаються звичайними для цього діла тегами ref=23 (квартал 23), boundary=forestry_compartment (квартальний розподіл), operator=“Городницьке лісництво” (установа господарювання).
На одне лісництво уходить 4-5 годин, і вже бажання пропадає. Якщо є охочі попромальовувати полісся, із задоволенням зроблю слой PicLayer для JOSM лісгоспу який Вам подобається з привязкою, лишиться лише опрацювати данні.
Для прикладу, прикладу привязаний Поліський заповідник.
А ось так потім виглядають ці квартили після компілятора.
Sergy Sav,
если хочешь, попробуй сделать задание, по типу http://tasks.hotosm.org/project/2161
все сразу тяжело, а по квадратам да по 15 мин, может кто и поможет
п.с. например я, но надо знать что как и проверять. Если будешь проверять и указывать что не так, то научатся все быстро.
намалюйте тут (https://geojson.io) полігон, який покриває потрібну вам територію для мапінгу, та дайте лінк на нього (Share) - спробую зробити завдання в нашому Таск Менеджері http://tasks.openstreetmap.org.ua/ для всіх охочих.
Ну чудово. Тепер маємо MapBox, Bing, і два DigitalGlobe. І у всіх різна орторектифікація, у межах 2-3 метрів. Робиш будинок по одному - на другому криво. І чому тепер вірити?
Хоча, на перший погляд, DigitalGlobe Premium доволі якісний, по крайній мірі судячи по strava.
Ха. Тільки дійшов до висновку, що в деяких місцях Бінг має кращу орторектифікацію (хоча в деяких місцях і гіршу), як вони замінили знімки на ті самі що і у DG Premium. Тепер, замість простого переключення на Бінг доведеться сувати знімки.