Но всё равно я так понимаю с запретами на грузовой транспорт бардак полный.
На проспект Гагарина въезд грузовым запрещен, но по Казакова и Марии Кюри знаков нет.
И на Яворницкого можно выехать через Старокозацкую-Паторжинского-Гагарина и, повернув возле 23 школы, ездить по всему проспекту.
Или я где-то знаки пропустил?
Колеги, заступник міського голови у Дніпровська міська рада Яніка Мерило роздивляється зараз альтернативні картографічні-сервіси. Доволі жвава дискусія, запропонували osm.org Але держслужбовець стверджує про начебто сирість та недостатню деталізацію. Як на мене, то місто нормально деталізовано, але я не місцевий тому важко судити як воно на реальності.
Щодо адрес у Дніпрі, в мене є нав’язлива ідея автоматизувати процес. Я розумію, що дані з openaddresses.io (OA) трохи плавають, але вони близькі до правди. Я провів декілька тестів і ось що виявив
Всього в базах 88К в OA, та 27К в OSM
5К адрес точно співпадають (точка з openaddresses.io попадає в полігон будинку на OSM, номер дома та вулиця в OSM відмічені та співпадають)
~0.5К адрес конфліктують назвою вулиці, хоча номер дому співпадає
1К адрес конфліктують номерами будинків
19К адрес (з ~ 27К, що взагалі відмічені на OSM) мають відхилення < 10 метрів. (насправді, ще більше, бо деякі вулиці не співпали через розбіжності формату, типу: Сірка, Івана Сірка, Сірка Івана)
10К точок точно попадають в контури будинків, але на OSM номери не відмічені.
ще 20К точок знаходяться на відстані < 10 метрів від будинків OSM без номерів
то ж приблизно 30К адрес можна імпортувати в напівавтоматичному режимі. Що гадаєте?