іноді це залежить від кешу браузера, де ці тайли кешовані в старих версіях
Але іноді це таки рендерінг, то тоді треба зробити (я це називаю “трахнути сервер”) декілька разів перезавантажувати по ф5 цю ділянку і воно тоді відрендерює.
PS Перейшовши по лінку 15,16 тайли були старі. “трахнув” на 16му зумі - тоді й 15й одразу став нормальним.
Я кеш чистив всіма способами. І декілька браузерів використовував. І в SASPlanet в мене вимкнений кеш.
Зараз це місце показує, але є невеликі проблеми з іншими ділянками.
Дивно.
Все-таки mapnik доволі довго рендерить обновлені ділянки карти навіть після dirty. На деяких ділянках навіть через добу рендер все ще старий. Коли раніше в тому же SasPlanet достатньо було покрутити зум туди-сюди і через хвилину найбільші масштаби оновлювалися.
javascript:void(
(
function() //оголошення функції
{location.href=location.href.replace //щукати та замініти в рядку URL
(/^http\:\/\/openmapsurfer\.uni-hd\.de\/tiles\/roads\/(.*)/, // Рядок в якому здійснюється пошук; "/"-екранує службові символи; те що в дужках запам'ятовується
"http://129.206.74.245:8001/tms_r.ashx?"+"$1"+"&tile=getupdated" // Рядок, на який здійснюється заміна; "$1" значення з дужок з попереднього рядка
);
}
)
()
)
Скажіть, на сайті https://nadoloni.com/ з яким щось трапилося… відображає чіткіше шар Mapbox ніж в JOSM, тобто зображення дещо розмивається при масштабуванні, але “не пікселізується”: чи можна налаштувати в JOSMі щоб зображення було такої ж якості, або конвертувати частину знімка в програму?
Що в JOSM, що зараз в nadoloni - використовуються тіж самі знімки. Розмивання можна налаштувати змінивши праметрі різкості (sharpness) в налаштуваннях шару в JOSM.
Я знаю що це можливо й не правильно, по своєму регіону я різниці не знайшов. Але у мапбокса є інший лінк на знімки ДГ з іншим токеном ніж той який йде подефолту в JOSM. Його також не можна використовувати?
По моєму регіону - те ж зображення що й в бінга
по іншим - те що й дефолтному мапбокса тільки з глибиною на 2-3 зума краще, але також чорнобіле. Я дума так кругом, але
по регіону 1gorok - там навіть кольорове з доволі гарною якістю тільки дико зміщене.
По моєму регіону де зараз редагую - кольорове не зустрічав. Рожнятівський р-н хотів мапити, а саме гірську місцевість. А з допомогою втулка PicLayer можна якось вставити скрін? Ну, тобто вставити можу - а от зміщення ніяк не можу зробити.
Однією з причин, що сповільняє розповсюдження цього каналу спілкування, це потреба в отриманні запрошення від тих хто вже приєднався до OSM Ukraine в Slack.
потрібно взяти за приклад Росію , Великобританію і зробити шляхом видалення інші мови з назв населених пуктів річок, гір, тощо. Залишити тільки обласні центри і курорти Трускавець, Буковель, Моршин. Окремо щодо рос мови залишити тільки в місцях дійсно компактного проживання Луганській та Донецькій областях. Залишити українську кримсько татрську і англійську і досить.
Якщо сама концепція проекту передбачає це, то навіщо нам українцям від неї відходити.
так само видалити вікіпедія: ру - дани й тег не несе ніякої користі, тільки засмічує. всі російськомовні розуміють українську мову, тому що відвідати російсько мовну локацію вікіпедії можна і через україномовну , натиснувши потім лінк російська мова.
Доброго дня, товарищі.
Займаюся вже рік промальовкою полісся Жит. Обл.
Зараз почав мапити номери кварталів в лісництвах. Інформацію беру з публічного інформаційного довідника державного комітету лісів.
Так от промальовка кварталів доволі трудозатратна штука.
Ліс гарно промальовується просіками по супутниковим знімкам. По просікам бється на мультіполігони, вони назначаються звичайними для цього діла тегами ref=23 (квартал 23), boundary=forestry_compartment (квартальний розподіл), operator=“Городницьке лісництво” (установа господарювання).
На одне лісництво уходить 4-5 годин, і вже бажання пропадає. Якщо є охочі попромальовувати полісся, із задоволенням зроблю слой PicLayer для JOSM лісгоспу який Вам подобається з привязкою, лишиться лише опрацювати данні.
Для прикладу, прикладу привязаний Поліський заповідник.
А ось так потім виглядають ці квартили після компілятора.