В JOSM є заготовки на розділену і суміщену вело/пішохідні доріжки і ліпить воно одразу чотири теги:
bicycle=designated
foot=designated highway=path
segregated=no
Зміна відбувається тільки по segregated=yes/no, але в мене питання - чому саме highway=path? це ж стежка. JOSM думає що тільки стежки можуть бути суміщені, а звичайні тротуари ні?
При правці на highway=footway в шапці тегів “стежка” зникає, але також зникає і “суміщена пішохідна і велодоріжка”
Після оновлення JOSM до версії 10996 неможу тепер відкалібрувати зображення. Вірніше подвинути можу, натискаю ОК, але на всі подальші кроки JOSM реагує наче вікно зміщення не закрите. По ЛКМ здвигається фон, по ПКМ - переміщення. Будь яку точку в шарі даних вибрати неможливо. Все стає на місця тільки після повного перезапуску JOSM. У всіх так?
Остання версія Джосм жахлива. Малюю зупинки по громадському транспорті. Все місто завантажити не виходить , завантажив шмат увів зупинку , посунув мапу в бік , ще завантажив шмат мапи . Перед відправкою на сервер - переглянув, - зупинки були сірі на
мапі , але були .
Коли подивився після відправки на сервер. Вся робота пропала. Збереглася тільки остання зупинка. У попередніх версіях в одному ченчі можна було рухати мапу та дозавантажувати розширений діапазон і нічого не зникало.
Підскажіть будь-ласка, що значить помилка “This object has no level tag., используйте вместо этого Delete the object or use the plug-in to add a POI tag! (1)”?
З’являється при вигрузці даних на сервер. Останній раз - при створенні знаку села (https://www.openstreetmap.org/changeset/53515058).
Як я зрозумів, під «знаком села» ви маєте на увазі знак 5.45 (Початок населеного пункту). Мабуть, ви спробували внести в позначення знаку ключ level. А JOSM повідомив про помилку що цей об’єкт не може мати такого теґу і пропонує видалити об́’єкт або використовувати втулок для вірного додавання теґів. На жаль, перекладач JOSM російською не переклав цей рядок.