Maar dat is nu juist de kracht van OSM! Weet jij hoeveel “lokale” informatie mappers uit op de kaart zetten? Informatie die aldaar zeer nuttig is, maar voor ons weer niet.
Het haltenummer van een bushalte is toch ook lokale informatie? Wat doet die dan in een wereldwijde database?
Dat nummer is zelfs voor NL gebruikers volkomen zinloos, of zeg jij “ik ga nu naar halte cxx:id 35440” ipv. “ik pak de bus op de Snelliuslaan”?
Zoals uit mijn post #366 blijkt, ben ik zelf absoluut niet van plan om verkeersborden (van welk land dan ook) in OSM te zetten vanwege het feit dat dat zonder centrale aansturing (zoals destijds de BAG import), een onmogelijke en foutgevoelige taak is.
Maar zoals uit reactie #367 blijkt is het niet geheel zinloos. Maar dan zet ik inderdaad liever het bord op de weg dan op een node, zoals eggie in #368 ook motiveert.
Hoe dan ook, voor hen die dat willen is er de mogelijkheid om borden neer te zetten en de Verkeersbordenlocator kan daarbij helpen, maar heel veel verder ontwikkelen aan dat programma zal ik ook niet doen…
ps. Over verkeersborden gesproken: ik heb bij crow opgevraagd hoeveel er zijn (ik was eerst bij RWS, maar die stuurden me door), maar kreeg als antwoord dat ze dat niet weten en ook dat ze denken dat niemand dat weet in Nederland…
Weet een van jullie het?