Er net door Kars op gewezen dat in de verkeersborden style onterecht wel een plaatje had voor NL:A01-30-ZE en niet voor NL:A02-30-ZE.
Plaatje is renamed en dit is inmiddels gecorrigeerd voor de borden die ik heb getagd op de kaart.
Er zijn nog eens stuk of 48 borden die verkeerd zijn getagd.
edit: geldt vanzelfsprekend ook voor het einde 60 bord!
NL:A01-30-ZE Overpass http://overpass-turbo.eu/s/hFa
Deze zouden dan nog verkeerd zijn begrijp ik
A01-30-ZE is een niet bestaande code, want zone einde is A02
Ja, dat werkt wel. Ik had het nu over iets anders
Ik heb een bord getagged als “traffic_sign=NL:D05-R,NL:OB104” (hier).
Ik heb ook nog “traffic_sign=NL:D05-R,OB104” geprobeerd, dat maakt geen verschil.
Oeps, even over onderborden heen gelezen.
Je hebt vast deze pagina’s al doorgelezen. http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=602903#p602903
We staan nog aan het begin van borden taggen.
We zijn er ook nog niet over uit hoe de schrijfwijze moet zijn.
De mapstyles, die er nu zijn een eerste aanzet, vooral voor enkel bord op 1 paal.
Hoe het moet bij meerdere hoofdborden en daarbij 1 onderbord per hoofdbord op 1 paal, de OSM schrijfwijze en dan nog de visualisatie. Een keuze van render of mapstylist.
Alle hoofdborden naast elkaar met er onder 1 of meerdere onderbord, behorende bij hofdbord, zodat je weet wat bij wat hoort
Of alle hoofdborden onder elkaar met ernaast de onderborden.
Alles op 1 paal, hebben we het nog niet gehad over voor en achterzijde een bord, hoe dat te schrijven en te visualiseren.
En dan nog de direction richting van het bord.
Tja, dat moeten we dan toch maar eens gaan doen he. Maar laten we daar de andere topic maar voor gebruiken.
We willen tenslotte niet “taggen voor de renderer” of “taggen voor de router”
Onderborden (en eventuele andere combinaties met reguliere borden) zitten hopelijk binnenkort (kijk niet op een weekje meer of minder) ook in de paint style verwerkt. Heb het in de basis werkend, maar er zijn nog wat issues die afgehandeld moeten worden.
Borden kun je dan combineren met met komma (traffic_sign=NL:D05-R,NL:OB104) of puntkomma (traffic_sign=NL:D05-R;NL:OB104) en die worden dan gestapeld getoond.
Merkte overigens dat als je direction=<0-360 graden> toevoegd zoals iemand al gedaan had, dat JOSM tegenwooridg automatisch het plaatje draait.
Is het mogelijk binnen een mapcss, een style te maken waarbij je bij een zwarte icoon - filetype SVG - , door middel van een tag key value combinatie een andere kleur geeft?
Je maakt 1 icoon plaatje, maar verandert de kleur in de style.
En hoe wilde je deze gerenderd hebben?
Van de alle tags zie ik er in Nederland maar 1 staan op 180 (grade), de rest is forward/backward en daar kun je niks mee op losliggende nodes, want de context is er dan niet om een richting te bepalen.
Heb het aangepast, maar enkel de directions die numeriek zijn werken, dus alles met forward:backward niet.
Als zowel direction als traffic_sign:direction gespecificeerd zijn wordt direction genegeerd.
En als bonus eindelijk een optie voor het weergeven van meerdere borden op 1 paal, echter de rendering in JOSM komt niet overeen met wat je in je browser ziet. Het resultaat van:
traffic_sign=NL_G13,NL:OB66;NL:C16
zou moeten zijn:
maar laat in JOSM dus de borden over elkaar heen zien ipv onder elkaar.