Не догледів))) Дякую!
Никто не заметил, что последнюю неделю Мапник стал как-то медленно отрисовывать тайлы? Иногда до суток проходит, а часть зумов 13-17 так и остаются не обновленными.
Вот, например, http://www.openstreetmap.org/#map=14/48.2338/36.3351
14 зум отрисовывается, 15-16 - нет, 17- да.
Правкам уже почти неделя.
іноді це залежить від кешу браузера, де ці тайли кешовані в старих версіях
Але іноді це таки рендерінг, то тоді треба зробити (я це називаю “трахнути сервер”) декілька разів перезавантажувати по ф5 цю ділянку і воно тоді відрендерює.
PS Перейшовши по лінку 15,16 тайли були старі. “трахнув” на 16му зумі - тоді й 15й одразу став нормальним.
Я кеш чистив всіма способами. І декілька браузерів використовував. І в SASPlanet в мене вимкнений кеш.
Зараз це місце показує, але є невеликі проблеми з іншими ділянками.
Дивно.
Не просто F5, а CTRL+F5 - перезагрузка страницы с очисткой кеша. И да, можно несколько раз подряд.
If you explicitly want to force the rendering of a tile, you can mark it as dirty by appending /dirty to the URL
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Slippy_Map#OpenStreetMap_.22Standard.22_tile_server
Все-таки mapnik доволі довго рендерить обновлені ділянки карти навіть після dirty. На деяких ділянках навіть через добу рендер все ще старий. Коли раніше в тому же SasPlanet достатньо було покрутити зум туди-сюди і через хвилину найбільші масштаби оновлювалися.
Знайшов більш швидкий рендер, але йому теж потрібно явно вказувати “dirty” на тайли.
http://osm.rrze.fau.de/map-ll-osm?zoom=12&lat=48.4725&lon=35.1294&layer=RRZE%20tileserver%20osm.org%20style%20HD%20tiles
Раніше для явного оновлення MapSurfer я використовував закладку в браузері с таким URL, яка примусово рендерила відкритий тайл
javascript:void((function(){location.href=location.href.replace(/^http\:\/\/openmapsurfer\.uni-hd\.de\/tiles\/roads\/(.*)/,"http://129.206.74.245:8001/tms_r.ashx?"+"$1"+"&tile=getupdated");})())
Хто знає JS, підскажіть, як змінити код, щоби при кліці на цю закладку, до url додавалося “/dirty” ?
Не скажу, що все так просто, але спробую пояснити
javascript:void(
(
function() //оголошення функції
{location.href=location.href.replace //щукати та замініти в рядку URL
(/^http\:\/\/openmapsurfer\.uni-hd\.de\/tiles\/roads\/(.*)/, // Рядок в якому здійснюється пошук; "/"-екранує службові символи; те що в дужках запам'ятовується
"http://129.206.74.245:8001/tms_r.ashx?"+"$1"+"&tile=getupdated" // Рядок, на який здійснюється заміна; "$1" значення з дужок з попереднього рядка
);
}
)
()
)
Не скажу, що все так просто, але спробую пояснити
Я спробував таке:
javascript:void((function(){location.href=location.href+"/dirty";}))
але нічого не відбувається взагалі
Побачив, що треба додаткові ().
javascript:void((function(){location.href=location.href+"/dirty";})())
Але тепер до URL додається не “/dirty”, а “?/dirty”
Чому?
Зі святом, котани.
Скажіть, на сайті https://nadoloni.com/ з яким щось трапилося… відображає чіткіше шар Mapbox ніж в JOSM, тобто зображення дещо розмивається при масштабуванні, але “не пікселізується”: чи можна налаштувати в JOSMі щоб зображення було такої ж якості, або конвертувати частину знімка в програму?
Що в JOSM, що зараз в nadoloni - використовуються тіж самі знімки. Розмивання можна налаштувати змінивши праметрі різкості (sharpness) в налаштуваннях шару в JOSM.
Що в JOSM, що зараз в nadoloni - використовуються тіж самі знімки. Розмивання можна налаштувати змінивши праметрі різкості (sharpness) в налаштуваннях шару в JOSM.
Дякую.
Ну, от дивлюсь, все таки наче на nadoloni все ж краще видно ніж в JOSMi/ Не вдається так згладити пікселі(((
В принципі, різниця майже не суттєва.
Дякую
Я знаю що це можливо й не правильно, по своєму регіону я різниці не знайшов. Але у мапбокса є інший лінк на знімки ДГ з іншим токеном ніж той який йде подефолту в JOSM. Його також не можна використовувати?
По моєму регіону - те ж зображення що й в бінга
по іншим - те що й дефолтному мапбокса тільки з глибиною на 2-3 зума краще, але також чорнобіле. Я дума так кругом, але
по регіону 1gorok - там навіть кольорове з доволі гарною якістю тільки дико зміщене.
По моєму регіону де зараз редагую - кольорове не зустрічав. Рожнятівський р-н хотів мапити, а саме гірську місцевість. А з допомогою втулка PicLayer можна якось вставити скрін? Ну, тобто вставити можу - а от зміщення ніяк не можу зробити.
ось таке надибав
На початку року було оголошення про ще один спосіб спілкування, обміну думками серед учасниками спільноти - https://osmukraine.slack.com/
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=571003#p571003
Однією з причин, що сповільняє розповсюдження цього каналу спілкування, це потреба в отриманні запрошення від тих хто вже приєднався до OSM Ukraine в Slack.
Тепер цю перешкоду усунуто! Отримати запрошення можливо вказавши свою електрону пошту у формі - https://slack-osmua.herokuapp.com/
Ласкаво просимо!
Щось не те з мапніком. Не оновлюється. У всіх так?
Щось не те з мапніком. Не оновлюється. У всіх так?
На форуме недавно было объявление о переезде в другой датацентр.
Может и рендер-серверов это касалось?
Вот тут на графике видно, что сервер отключали:
Як організувати справжню народну дискусію .
- потрібно взяти за приклад Росію , Великобританію і зробити шляхом видалення інші мови з назв населених пуктів річок, гір, тощо. Залишити тільки обласні центри і курорти Трускавець, Буковель, Моршин. Окремо щодо рос мови залишити тільки в місцях дійсно компактного проживання Луганській та Донецькій областях. Залишити українську кримсько татрську і англійську і досить.
Якщо сама концепція проекту передбачає це, то навіщо нам українцям від неї відходити.
так само видалити вікіпедія: ру - дани й тег не несе ніякої користі, тільки засмічує. всі російськомовні розуміють українську мову, тому що відвідати російсько мовну локацію вікіпедії можна і через україномовну , натиснувши потім лінк російська мова.