Смішні місця на карті

Я написав авторові ( http://www.openstreetmap.org/user/Myazyk ). Начебто автор серйозний.
На інших картах назв вулиць там майже немає. Лише на HERE.com ця вулиця позначена як Сонячна. А та вулиця, що о OSM позначена як Сонячна, на HERE.com відсутня.
А ще там поруч виник дивний провулок Толерантності :slight_smile:

Звісно, жарт! Навіть не жарт, а бажання “віддячитись” за хамство

Добрий день!

Справа у тому, що я практикую обдзвонювати адміністрації населених пунктів та випитувати у них назви вулиць та назви частин поселень. У процесі такої діяльності часом стикаєшся з різними диваками - от це поселення стало одним з таких. Але різниця у тому, що тут мене це заїло і я вирішив вказати назву вулиці, злегка підкорегувавши, яку мені сказали злим тоном (вузьких гандонів)

Насправді та дорога не має назви
Що стосується Сонячної, то вона зазначена правильно
Провулок Толерантності прибрав

Ще є таке місто Турка, де не хочуть надати назви вулиць. Може, хто шо знає, може хто шо чув?

:slight_smile: Жарт зрозуміли.
Та ліпше все ж таки прибрати ту непристойну назву.

Річ у тім, що працівники адміністрацій не зобов’язані збирати та надавати вам чи мені картографічну інформацію. Тим паче телефоном. У всіх них є певні робочі обов’язки та робочий час. Якщо вони вам щось корисне надали - то спасибі їм, а якщо ні - то ні.
Я отак уявляю себе на робочому місці: треба писати звіт з виконання плану (а там цифри не сходяться), розділ звіту з роботи кафедри, відсканувати документи (мій науковий керівник попросив - треба швидше), підготувати на комп’ютері та надрукувати щоденники з практики для студентів, бо за тиждень вже починається літня практика. Поруч сидить студент, який хвилин десять щось мямлить, намагаючись захистити практичну роботу, яку він прогуляв, а звіт з роботи передрав у товариша. Через півгодини в мене заняття в аудиторії, треба надрукувати методички. А я ще голодний, бу в буфет не ходив. Через дві години починається семінар чи збори факультету. Раптом зав.каф. виходить з кабінету й щось питає, комп’ютер трохи підвисає та не хоче друкувати методички, хтось просовує голову в двері та питає в мене “чи нема Анатолія Васильовича? - Нема! А коли він буде? (а дідько його знає, може вже додому пішов)”. Щойно дзвонили з навчально відділу: треба переробити ітогову таблицю у відомості.
В мене вже голова стає квадратною від такоє “мультизадачності”.

І тут раптом знов дзвонить телефон, я беру слухавку, а там якийсь М’язик з Дрогобича питає як називається вулиця.

Я тоже считаю, что чиновники думают, что их перепутали со справочной, отсюда и негатив. Думаю, письменные запросы будут эффективней. И, что не мало важно - ответы точнее.
Минус - срок прохождения 10 дней.

Така няшна кицька)

Може, я щось не розумію і чогось не знаю, але:

  1. Практикував я надсилати письмові запити. Ефективність - 20% і то після кількаразових нагадувань. Тай ще присилають таке, що потім годі в тому розібратися
  2. Така інформація має бути доступною. Чому одних населенених пунктів можна побачити генплани в Неті, а інші не можуть надати!
    От у м. Стрий люб’язно надали інформацію, щей про проектовані вулиці самі запропонували інфу, а у м. Турка не захотіли розказати про наявні
  3. У адміністраціях (а особливо у містах) працює не одна людина, там є голова, секретар, землеупорядник, бухгалтер, прибиральник, сторож
  4. Думаю, чиновники мали би сприяти розвитку туризму і радіти, що є такі глупаки, котрі готові на волонтерських засадах мапити їхні околиці (принаймні я не маю прибутку з того)
  5. Коли я телефоную, то не кажу, що мені потрібна інформація негайно, домовляюсь, щоб підготували потрібні мені дані на певний день
  6. Люблю пакостити хамам
  7. А про їхню роботу взагалі мовчу. Є села, де сільрада працює 3-4 години в день і у багатьох не працюють стаціонарні телефони. А в деяких навіть не знають які землі є їхніми

І раз Myazyk телефонує, то не важливо з яким він питанням (чи про назви вулиць, чи про субсидію, чи про конфесію церкви, чи про проживання якоїсь людини в даному поселені), йому мають надати відповідь, навіть якщо там збоку сидить стажер, який анібельмес, якщо бабця питається як продати корову, якщо хтось наділяє пай, і навіть якщо надворі -25.

dimonster, назву треба змінити, але подальші аргументи в захист бюрократів не витримують жодної критики:

  1. Чиновники забувають, хто платить податками за їхнє утримання.
  2. Якщо державна робота виснажує і робить когось емоційно-нестабільним - завжди можна звільнитись і піти в приватний сектор.
  3. Але і в приватному секторі з таким менеджментом і відношенням до клієнтів, не факт, що буде простіше і справа не збанкротує.
  4. Тому якщо бюрократ зашивається, але сам невзмозі змінити своє життя - краще йому допомогти.

Myazyk, спробуй записувати телефонні розмови на майбутнє. Тролити таких “ефективних менеджерів” можна і без вандалізму даних ОСМ.

А я б залишив, поясню чому:

  1. Якщо видалити то це буде простий хайвей без будь яких на то посилань
  2. Якщо залишити то ніяких посилань ззовні на вулицю вузьких кондомів небуде - бо її не існує. Регіон нижнього Синьовидного доволі туристичний, і багато хто POI для туризму використовує з ОСМ. Тому я б навіть вкопав там стовпа з цією назвою і замапив як точку туризму. І хай народ їздить і дивується яке Нижнє Синьовидне прибацане начолі з прибацаною сільрадою. Слава буде прекрасна :slight_smile:

Трохи не в тему цього обговорення, але так не має бути - спілкувався сьогодні телефоном з представником відділу архітектури м. Турка - у них такий пздц з найменуваннями, що вони самі не розуміють де що у них є.
І нащо таких чиновників? який вони забезпечують розвиток регіону!

Додам по Верх. Синьовидному. Та низовина, де розташоване поселення, якась унікальна, бо і з представниками сіл Крушельниця, Корчин, Кам’янка не легко було вирозумітись

KKS - неабиякий маркетолог :slight_smile:

Та приберіть врешті ті ваші кондоми! :slight_smile:
Держслужбовець - це просто працівник на зарплаті зі своїми певними обов’язками. Якщо у перелік обов’язків не входить “відповідати телефоном на питання М’язика про назви вулиць”, то й не треба нарікати не відмову. Ліпше вже надіслати їм письмовий запит.
А ще ліпше - знайти когось із місцевих жителів та заохотити його до маплення в OSM.

Який же ти dimonster наївний

dimonster, є одна проблема, назви вулиць вигадує саме сільрада. І по факту, тільки вона і взмозі обєктивно описати, що вона понавигадувала. Хоча врешті, ніхто не забороняє тобі спробувати надіслати письмовий запит (або знайти когось з місцевих - якщо судити з антуражу, там більшість дуже національно свідома - цікаво чи це якось посприяє справі). В ОСМ хочеш щось зробити - зроби сам.

p.s. допустимо стимулювання туризму і розвиток економіки не входить у перелік обов’язків цих простих працівників на зарплаті. Тоді нафіга взагалі потрібні ці прості працівники на зарплаті, які отрмують зп з моїх податків (села то є дотаційними)? Для вирізання лісів, встановлення капличок і дерибан землі? Чи для описаного тобою вище самодуртва типу написання звіту з виконання плану чи вирівнювання абзаців в практичній роботі на тему “Як нічого не робити і отримувати бобло?”

В Узбекистані . http://www.openstreetmap.org/way/27754168

“Мій дім - моя фортеця”…Ну а шо ж))))) в Косові.
http://www.openstreetmap.org/node/4943400521#map=19/48.30937/25.08313&layers=D

Ггг, щось нечисте

https://www.openstreetmap.org/node/2458998952
“Православно-десантна парашутна школа ім цесаревича Олексія” - гг, це має якийсь зв’язок з реальністю?

чому не? https://www.google.co.uk/search?q=%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BD%D0%B0+%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%88%D1%83%D1%82%D0%BD%D0%B0+%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0+%D1%96%D0%BC+%D1%86%D0%B5%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D1%8F&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=1&ei=95chWofBLtDO8ge81Z-ADA

“Русскім міром” попахує, їх ще не закрили?

VK page:

https://nrenner.github.io/achavi/?changeset=58166949

Трохи ще на рендері залишилось :smiley: