Якщо це дісно вулиці (по ширині, значенню ітд) але суто через стан покриття, перешкоди чи дозволи проїхати/пройти можуть тільки велосепедисти і пішоходи то повісити такі теги на існуючу дорогу:
bicycle=yes
foot=yes
motor_vehicle=no
motorcycle=no
(це в JOSM в меню обмеження)
Якщо вулиця настільки вузька що там просто фізично крім велосипедиста і пішохода ніхто не проїде то логічніше таку ділянку позначити як пішохідну доріжку (highway=footway) або стежку (highway=path)
намалюйте між будинками ще одну будівлю з тегами: building=yes + building:min_level=2 + building:levels=<номер верхнього поверху>
розріжте цю нову дорогу на три частини, середню ділянку позначте tunnel=building_passage + max_height=<висота проїзду в метрах>
усім трьом частинам highway=service, а не highway=residential
Шкода. То виходить щоб поставити номера будинків , треба ходити по району і розпитувати межканців про їхні адреси? Чи всетаки можна черпати звідкись інформацію ? Надіюсь якщо я поставив номер свого будинку і сусідів , адрес яких я точно знаю , це не буде порушення правил.
В мене ще залишилось питання , як прикріпити фото в Джосм. Наприклад є вулиця на якій є обмеження , я поставив “крапку” і присвоїв тег “барєр” . Чи можу я до цього барєру добавити фото , https://drive.google.com/open?id=0B-n7iW_UG6inM2lfNl83bVd0ekk щоб було видно що це за барєр?
Хто живе там або їздив - по Личаківській як їхати в центр перед церквою (поворот на вулицю Михайла Козика) стоять загороджувальні стовпчики, проїзду для машин нема. Я вже що тільки не пробував, маршрут далі будується невірно. І вже пройшло мабуть декілька тижнів, тобто маршрути мали би вже перерахуватися. Допоможіть правильно поставити перешкоду. Дякую.
Ще питання. Недавно їздив в Сокаль. Навігатор проклав маршрут через село Бендюга. Там дорога просто капец. Чи можна в JOSM позначити незадовільний стан покриття. Наприклад грунтове покриття , в дійсності там асфальт , але це дорогою трудно назвати. Коротше , чи можна задавати оцінку доріг , наприклад : відмінно , добре , не задовільно?
Добрий день. Чесно кажучи , як на мене , то тег smoothness не підходить для такого позначення дороги. Цей тег дуже конкретний і на мою думку показує , фізичну проходимість дороги. Тобто якщо по дорозі може проїхати трактор , то тоді тільки трактор і нічого більше… Яж мав на увазі інше, що проїхати по дорозі можна але без зменшення швидкості не вийде . Не думаю що власники "паркетників " чи 4х4 за хочуть псувати ходову якщо є обїзд 5-10 км по кращій дорозі.
Як щодо тегу http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Key:maxspeed:practical
Або тег http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Proposed_features/Surface_Quality цей тег мені більш зрозумілий. Наприклад я б позначив дорогу Львів - Жовква surface:grade3 ; Жовква - Червоноград surface:grade2 ; а ділянку про яку я писав Червоноград - Бендуга-Сокаль surface:grade1…
Якщо навігатори не розуміють тегу surface:grade. то можна позначити ділянку Червоноград - Бендуга-Сокаль maxspeed:practical=40 тоді я так розумію що навігатор буде обраховувати інший маршрут як більш швидкий?.
Судячи з цього ресурсу https://osm.wno-edv-service.de/boundaries/ межі Львова якісь аж за надто великі і включають в себе Рудне та Брюховичі. Чи б не міг хтось подивитися чому так?