Чем делать треки на айфоне?

Забыл отписаться, треки выложил все нормально.
Заодно разобрался почему не получилось построить маршрут, причина проста, еще нет такой функции для айфонов :wink:

Сегодня залил один трек, сделанный на айфоне, и удалил его с базы.
Каким то образом участок в 10 минут по Киеву не фиксировался.
Получилось как будто я ехал, взлетел, полетал, приземлился и опять поехал.
Давно хотел себе вертолетик ну или самолетик :wink:

Думаю, что лучше его разрезать на 3 части (нормальная, “полёт”, нормальная) и две нормальных части все-таки залить в базу.

Расстроился я глюком в записи айфона, перечитал ваш пост еще раз и мне таки есть что сказать в ответ:

  1. я удачно записл три трека.
  2. я ездил там где яблоко не знает дороги, выложил треки и посмотрел, что они совпали с дорогой на снимке. Так что статья о том что он куда то что то прилепляет не совпадает с действительностью.
  3. я проехал по одному и тому же месту несколько раз. Совпало успешно.

Особисто я 7ways вмикаю, і поїхав. Треки автоматично записуються. Потім, якщо потрібно, витягую їх через iTunes.

Сьогодні їхав в Карпати, в місця де немає треків. Під рукою був один айфон. І шо? Фіга два…не записав жодного треба на OSMAndі, програма спочатку вилітала, а потім зовсім не відкривалася. Ганьба цьому OsmAndу, чи точніше його розробнику, ну і до пари - айфонам. На них я не знайшов жодної програми нормальної з допомогою якої можна було б записати треки.
На 7ways трек записався, але формат чомусь не .gpx, а - .dat. Може хтось знає як його переформатувати в gpx?

А я юзаю вот этот трекер. Бесплатной версии хватает более чем полностью, и записывает она всё ништяк)

О, супер. Дякую

Трошки оффтоп, але думаю що люди дотичні до цього можуть знати.
Чи є якийсь софт на телефон (Android) чи на ПК для об’єднання треків для підвищення точності в один?
Такий собі аналог з GPS треків від OSM але в локальному форматі. Щоб пройтись однією дорогою скажімо разів 10 і на виході був плавний по горизонталі і вертикалі - один трек.
Дякую.

PS або порадьте оффлайн програму для відображення/нарізки GPS треків, такий собі аналог Sas.Planet тільки суто для обробки треків

Увімкнути в JOSM режим “теплової мапи” для показу треків.

А взагалі, то досить складна задача. Що робити в такому випадку з похибками?

Проблема не в Османді - просто н вашому приладі він не хоче працювати коректно, як с причин - прошивка/операційна система застаріла , “впала” або програма не сумісна з нею. Розробники програм не гарантують , що на всіх приладах програма працюватиме коректно . На Лджі XD210 /K7/ Osmand записує нормальні треки .

От власне після реалізації HeatMap в JOSM наштовхнуло мене на цю думку, але в OSM ти не можеш викинути з теплової мапи явно не вірні треки, тому хотілось щось локальне але з тим же функціоналом.

Власне щоб мінімізувати похибки й хотілось отримати усереднений трек який би за 5+ проходів точно дав правду, принаймні згладив явно проблемні відхилення по треку.

Давно шукаю таку програму для Android, яка б заповнювала поле “Accuracy” в GPX файлі. Це дало би змогу відслідковувати якісні і неякісні треки. Чим менший параметр, тим точніший трек. Бо багато програм залишають це поле пустим.

Ну от, наприклад, OsmAnd заповнює значення HDOP
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96
https://ru.wikipedia.org/wiki/GPX

Дякую. Спробую

Galileo Offline Maps же есть для Айфонов! Треки отлично пишет, можно настроить, через сколько метров будет следующую координату писать и точность тоже настраивается. Например, зашёл в здание, точность понизилась, он просто не добавляет новые точки. Вышел, точность восстановилась, пишем дальше.

OsmAnd фігачить туди 4 завжди, окрім часу на старт, навіть в диких лісах з явною похибкою (трек туди і назад) там похибка більше 4х метрів, хоча HDOP кругом 4. "Дивина"©

в мене на Андроїді як одного разу помітив трек запізнювався на 10-12 метрів. я велосипедом вже проїхав перехрестя, а OsmAnd показує що я лиш буду заїзджати на нього. Отак.
На мою думку найкраща прога - це ViewRanger. І хоча карти важкуваті (не векторні). зате в реальному часі показує компас

це скоріш якраз результат мапінгу по зміщеному супутниковому знімку.

мабуть це було б так. Але у VIEWRanger’i - все вірно показує. До речі, таке ж запізнення має і MAPSME.