Згоден - Гугл не є істиною. Але він достатньо часто відображає правильний результат. Я не дуже орієнтуюся у Львові, тому не можу із впевненістю сказати який із варіантів правильний. В даному випадку мене цікавить розбіжності між ОСМ та Гугл, а саме:
1-й приклад:
перехрестя: Панаса Мирного/Ярослава Ярославенка;
проміжок між перехрестями: Ярослава Ярославенка/Дібровна та Ярослава Ярославенка/Івана Франка;
2-й приклад: проігноруйте будь ласка, схоже там тіж самі розбіжності.
Треба потюнити статуси доріг, так як показує OSRM із Сихова в центр їздити не варто, хоч там і хороше покриття, район доволі глухий, здається. Але в цілому всі показані маршрути мають право на життя (тобто на проїзд)
Перевірив лише площі. Порівняв дані з цього документу з OSM та з lviv.center.org (на них посилається вікіпедія в статті про вулиці Львова). Явно щось не сходиться:
Я бачу що в Рясному дуже мало GPS треків . В основному по двох основних вулицях. Яб хотів зробити треки по малим вуличкам. Якою програмою краще робити ? В мене GPS на планшеті , платформа Андроїд. Я так розумію що писати в форматі GPX?
І підкажіть програму , за допомогою якої можна зробити фото перешкод , і на фото були GPS координати.
Якою програмою порадите користуватись , яка б використовувала OSM . Я в даний момент користуюсь Map Factor Navigator.
на лінію вулиці, що позначено теґом highway=*, там де заходиться перешкода (стовпчик чи ще щось, що перешкоджає руху автівок), ставите точку та обираєте відповідний тип. Більше всього підійдуть варіанти “Блок” та “Стовпчик” (Канава - Ditch), обирайте вже конкретно по місцю де що є.
Взагалі-то, треба лише дозволити застосунку Камера додавати координати до знімків, потім ці знімки можна відкрити в JOSM і вони будуть показуватись саме в тих місцях де вони були зроблені.
Спробуйте також Mapillary - http://www.mapillary.com/. Після встановлення втулка в JOSM треки Мапіларі з прив’язаними знімками відкриваються в окремому шарі.
Якщо це дісно вулиці (по ширині, значенню ітд) але суто через стан покриття, перешкоди чи дозволи проїхати/пройти можуть тільки велосепедисти і пішоходи то повісити такі теги на існуючу дорогу:
bicycle=yes
foot=yes
motor_vehicle=no
motorcycle=no
(це в JOSM в меню обмеження)
Якщо вулиця настільки вузька що там просто фізично крім велосипедиста і пішохода ніхто не проїде то логічніше таку ділянку позначити як пішохідну доріжку (highway=footway) або стежку (highway=path)
намалюйте між будинками ще одну будівлю з тегами: building=yes + building:min_level=2 + building:levels=<номер верхнього поверху>
розріжте цю нову дорогу на три частини, середню ділянку позначте tunnel=building_passage + max_height=<висота проїзду в метрах>
усім трьом частинам highway=service, а не highway=residential
Шкода. То виходить щоб поставити номера будинків , треба ходити по району і розпитувати межканців про їхні адреси? Чи всетаки можна черпати звідкись інформацію ? Надіюсь якщо я поставив номер свого будинку і сусідів , адрес яких я точно знаю , це не буде порушення правил.
В мене ще залишилось питання , як прикріпити фото в Джосм. Наприклад є вулиця на якій є обмеження , я поставив “крапку” і присвоїв тег “барєр” . Чи можу я до цього барєру добавити фото , https://drive.google.com/open?id=0B-n7iW_UG6inM2lfNl83bVd0ekk щоб було видно що це за барєр?
Хто живе там або їздив - по Личаківській як їхати в центр перед церквою (поворот на вулицю Михайла Козика) стоять загороджувальні стовпчики, проїзду для машин нема. Я вже що тільки не пробував, маршрут далі будується невірно. І вже пройшло мабуть декілька тижнів, тобто маршрути мали би вже перерахуватися. Допоможіть правильно поставити перешкоду. Дякую.