You are not logged in.
- Topics: Active | Unanswered
Announcement
Please create new topics on the new site at community.openstreetmap.org. We expect the migration of data will take a few weeks, you can follow its progress here.***
#26 2010-02-16 01:12:29
- fsteggink
- Member

- From: Utrecht
- Registered: 2010-02-13
- Posts: 240
- Website
Re: 3dshapes hoe weet ik of dat klaar is?
Dag Hugo,
De 3dShapes data die in Twente is geïmporteerd komt uit dezelfde dataset. Alleen heb ik dit geïmporteerd, i.p.v. Ldp. De exacte nauwkeurigheid van 3dShapes weet ik niet, maar ik denk dat dit hooguit een paar meter is. Mijn ervaring met GPS tracks is dat je pas bij een groter aantal je met meer zekerheid kunt zeggen hoe een bepaalde way moet lopen. Kun je wat screenshots laten zien van situaties waar er volgens jou een conflict is? Ten noordoosten van Tubbergen, passen je tracks goed binnen de 3dShapes vlakken.
In de toekomst zal het wel vaker gebeuren dat je geen groot gebied kunt downloaden, omdat er veel data is. Dit is in heel veel stedelijke gebieden al het geval. De enige oplossing zou het ophogen of vrijgeven van de downloadlimiet zijn (mits de gebiedsgrootte onaangepast blijft).
Frank
Offline
#27 2010-02-18 22:22:42
- Hugo_H
- Member
- Registered: 2007-10-20
- Posts: 329
Re: 3dshapes hoe weet ik of dat klaar is?
Frank, bedankt.
Ik heb inmiddels de tracks ge-upload en die zijn hier: http://www.openstreetmap.org/traces/tag/Vasse te vinden. Meestal was de aangegeven miswijzing tussen de 3 en 5 meter. Soms heb ik de getekende lijn aangepast aan de bestaande 3dgeoshapes. waar dat niet logisch was (bv als de paden over het gras kwamen en ik anders de weg door de huizen moest laten lopen) heb ik het gras aangepast.
Wat ik wel leuk vind is dat je goed ziet waar nog wegen getekend moeten worden. Je kunt wel gokken, maar er moet wel degelijk nog gelopen en gekeken worden.
Hugo
Mapping tool: Garmin HCx, Nikon Coolpix L3
Offline