W związku ze zmianami zasad w MapQuest ich styl Open wyleciał z warstw dostępnych na stronie OSM, jest więc za to możliwość wprowadzenia tam jakiegoś innego stylu spełniającego odpowiednie warunki techniczne:
Zagram głupka, logicznym wnioskiem by było że liczba styli na osm.org jest ograniczona do 4? Wydawało mi się, że każdy chętny spełniający warunki może się zgłosić ot tak kiedykolwiek.
User jhill93 delete tags from multipoligons in Poland (and Russia too) with comments “The polygons are not necessary, they just make it harder to see” https://www.openstreetmap.org/user/jhill93/history
Please review and revert his changesets, if necessery.
@Zbigniew
A czemu nie użyć do tej informacji odpowiedniego wątku http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=55183 ? Poza tym czy to usunięcie to ma się wiązać z tym, że usuwamy na stałe czy by wprowadzić je na nowo? Jak to drugie to jestem za gdyż łatwiej będzie mnie zaimportować te z GDOŚ, choć oczywiście wpierw poinformuję o zamiarze panów od importu. Natomiast jeśli maja być usunięte na stałe i w ich miejsce nie zostać wprowadzone dokładniejsze to dlaczego? W końcu to dane geograficzne
Usuwał tagi z relacji, a nie same ralacje. Zostają więc w bazie puste obiekty.
Przy okazji okazało się też, że część tych regionów była wcześniej uszkodzona-ktoś znacznie wcześniej usunął niektóre linie składowe. W tej sytuacji lepiej je chyba zaimportować od nowa.
To jak to jest z tymi mezoregionami? Usunięte zostaną by co? Jakoś powyższe dwie wypowiedzi w temacie dalej mnie nie wyjaśniają czy powinienem pisać na listę z chęcią ich reimportu gdyż równie dobrze można zrozumieć, że chcemy się ich pozbyć całkiem choć nie wiem czemu by to miało służyć.