Hier worden tot mijn ergernis de hele dag palen in de grond geslagen. (heien) Staat het in de BAG… dan zet ik het over een tijdje de boel wel van construction af. http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77092/4.66046
Tussen Menagerie en Moestuin in de nieuwe wijk Nieuw Groenhove (voorheen Wilgenwende) .
Apeldoorn Zuidbroek, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24161/6.00179&layers=N In het blok Laan van Zuidbroek, Korrelhoed, Vliegenzwam zijn de woningen al flink opgeschoten. Bijna klaar dus.
Aan het Oranjetipje noord van nr 11 zijn funderingen gelegd
Hallo, Als dit de juiste plaats is voor import verzoeken, dan zou ik het fijn vinden dat bij Regentesselaan en Stadhouderlaan, Tamboer en Koetsier te Heerenveen een BAG import van de huizenblokken daar wordt gedaan, deze zijn al opgebouwd. (Verder zijn nog in opbouw: Minstreel (bagviewer), Molenplein 27-29 winkels, Veluwelaan 47 school) http://www.openstreetmap.org/#map=17/52 … 3&layers=N
Staan erop, de weg “Minstreel” is mij niet duidelijk waar deze ligt, wil jij de highway nog aanbrengen?
Moet er nog iets gedaan worden op : Molenplein 27-29 winkels, Veluwelaan 47 school)?
De link was namelijk incompleet, en ik kon veluwelaan en molenplein niet zo snel vinden.
Van dit voormalige gesloopte ziekenhuis (Clara Rotterdam?) had ik iets teveel gesloopt. Het hoofdgebouw is in een soort van renovatie. Heb het er mbv Bing maar weer opgezet. Wellicht staat het beter in de BAG? https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.88923/4.52563
Apeldoorn Zuidbroek, Rumbastraat https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.23407/6.00070&layers=N Het gehele stuk tussen de Laan van de Charleston en Laan van Zuidbroek is in bouw. Aan de kant van de Laan van de Charleston zijn 13 woningen al heel ver; bij de andere 15 is men met de begane grond bezig
Ik heb een aantal panden gevonden op OSM die niet bestaan (zelf gezien). Op de BAG (via BAGview) staan ze niet, ik denk dat ze ooit gepland zijn maar door financiële redenen (nog) niet gebouwd. Helpt in zo’n geval een BAG-import of kan ik ze ‘gewoon’ verwijderen ?
Voor de goede orde: het gaat om Cornelis Koningstraat 7 en 9 te Oosterbeek (Gld.).