Nog een importverzoek in Amsterdam Noord:
Twee woningblokken, hier: http://osm.org/go/0E7AOMJLB–?m= en hier: http://osm.org/go/0E7AODakA–?m= .
Straatnamen Krabbendamstraat, Wieringerwaardstraat, Midwoudpad, Balgzandstraat en Markengouw.
Verzoek import:
Lange Dres 1
1688BE Nibbixwoud
Boogerd 5
1687VX Wognum
Gemeente Groningen loopt in het algemeen nogal achter wat betreft inmiddels gesloopte panden.
Het gesloopte postsorteercentrum is in OSM al verwijderd.
De nieuwe woningen (Lavendelweg 37 t/m 59) zijn al bewoond en kunnen derhalve geïmporteerd worden (herhaald verzoek).
(herhaald verzoek).
Op dit moment is er nog steeds een hapering in de plug-in.
Technische details hierin worden bespaard.
Gertjan doet af en toe een BAG-update om de plug-in aan de praat te krijgen.
Herhalingsverzoeken hebben daarom niet zo veel nut, en maakt het alleen wat onoverzichtelijker wat nog in aanvraag is.
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=594928#p594928
Er is al een aantal dagen een storing met de BAG wfs service van de overheid.
Soms kunnen BAG panden wel worden ingelezen, maar veelal geeft het een foutmelding in JOSM, waardoor geen panden en/of geen adresnodes worden ingelezen.Graag begrip voor de ontstane situatie.
Natuurlijk mogen verzoeken gedaan worden (graag zelfs) maar wanneer dat ze opgepakt (kunnen) worden is even de vraag.
Verzoek import:
Lange Dres 1
1688BE NibbixwoudBoogerd 5
1687VX Wognum
Staan er op.
Commodoortje: HenkL:Gertjan, dank voor Lavendelweg Groningen, nrs 35a-35f. Zie nrs 37 t/m 59 echter nog niet op de kaart (op die plek staat in de BAG viewer helaas ook nog het al lang gesloopte postsorteercentrum, oude nr. 37).
Als de BAG niet klopt met de werkelijkheid kun je overwegen om een terugmelding te maken.
https://www.kadaster.nl/web/formulier/BAG-formulieren/BAG-terugmeldingsformulier.htmGemeente Groningen loopt in het algemeen nogal achter wat betreft inmiddels gesloopte panden.
Het gesloopte postsorteercentrum is in OSM al verwijderd.
De nieuwe woningen (Lavendelweg 37 t/m 59) zijn al bewoond en kunnen derhalve geïmporteerd worden (herhaald verzoek).
Ze staan er op.
Panden waarvan de bouw volgens de BAG nog gestart is, importeer ik alleen als je er bij vermeldt dat ze in werkelijkheid al in aanbouw, of gereed zijn.
Gertjan Idema:Hesseweg 2a kan ik niet vinden. De rest staat er in.
Bedankt Gertjan!
Bij Zwanebloem 12 was geen adresnode meegekomen. Die heb ik handmatig toegevoegd.
Hesseweg 2a is dit pand.
Eerder was echter dit ongeveer 300 meter noordelijker gelegen pand Hesseweg 2a. Dat oudere pand is omgenummerd naar 2b en dat heb ik kortgelegen gecorrigeerd. Mogelijk kon je het daarom niet vinden en misschien lukt het met deze informatie wel.Verder was ik vergeten een aantal nieuwe woningen aan De Anjen en De Dellen in het westen van Kollum te melden. Ik had op die plaats wel een opmerking geplaatst op de kaart en zie dat ze gisteren ook zijn geïmporteerd. Ik weet niet of jij dat hebt gedaan of dat iemand anders dat toevallig op dezelfde dag heeft uitgevoerd. In elk geval is mijn woonplaats op de kaart nu weer prima ‘bij de tijd’!
Ze staan er op.
Hesseweg 2a had ik inderdaad in de buurt van 2b gezocht.
De Anjen en de Dellen had ik op eigen initiatief toegevoegd. Ik neem vaak een wat ruimer gebiedje en als ik daar wijzigingen zie, neem ik die mee.
Nog een importverzoek in Amsterdam Noord:
Twee woningblokken, hier: http://osm.org/go/0E7AOMJLB–?m= en hier: http://osm.org/go/0E7AODakA–?m= .
Straatnamen Krabbendamstraat, Wieringerwaardstraat, Midwoudpad, Balgzandstraat en Markengouw.
Kan deze ook nog mee?
Jan Westerhof:Nog een importverzoek in Amsterdam Noord:
Twee woningblokken, hier: http://osm.org/go/0E7AOMJLB–?m= en hier: http://osm.org/go/0E7AODakA–?m= .
Straatnamen Krabbendamstraat, Wieringerwaardstraat, Midwoudpad, Balgzandstraat en Markengouw.Kan deze ook nog mee?
Natuurlijk en bedankt voor de herinnering. Ik dacht dat ik deze al gehad.
Ze staan er op.
Jan Westerhof: Jan Westerhof:Nog een importverzoek in Amsterdam Noord:
Twee woningblokken, hier: http://osm.org/go/0E7AOMJLB–?m= en hier: http://osm.org/go/0E7AODakA–?m= .
Straatnamen Krabbendamstraat, Wieringerwaardstraat, Midwoudpad, Balgzandstraat en Markengouw.Kan deze ook nog mee?
Natuurlijk en bedankt voor de herinnering. Ik dacht dat ik deze al gehad.
Ze staan er op.
Ik kan me voorstellen dat je af & toe de tel kwijt raakt
Bedankt weer.
Als ik het zo bekijk behoeft deze hoek van Groesbeek, tussen Stationsweg en Hoflaan, een herimport https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.77913/5.93530&layers=N . Panden zijn inmiddels klaar en de meeste adresnodes ontbreken nog.
Verder zal er dan nog survey nodig zijn voor de straten en de aanpassingen van de landuse vlakken.
Ze staan er op.
Panden waarvan de bouw volgens de BAG nog gestart is, importeer ik alleen als je er bij vermeldt dat ze in werkelijkheid al in aanbouw, of gereed zijn.
Bedankt, Gertjan. Zal er op letten.
Als ik het zo bekijk behoeft deze hoek van Groesbeek, tussen Stationsweg en Hoflaan, een herimport https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.77913/5.93530&layers=N . Panden zijn inmiddels klaar en de meeste adresnodes ontbreken nog.
Verder zal er dan nog survey nodig zijn voor de straten en de aanpassingen van de landuse vlakken.
Is bijgewerkt.
Bedankt, GertJan.
Weer een verzoekje voor import uit de BAG:
Crematorium en uitvaartcentrum De Meerbloemhof. Twee adressen: Buytenparklaan 1 (ID 0637100000151267) en 2 (ID 0637100000305799) , beide postcode 2717AX, Zoetermeer. Het oorspronkelijke pand is verbouwd en uitgebreid en inmiddels in gebruik.
Op OSM is de parkeerplaats al aangepast en als de pandcontouren er goed op staan, zal ik de wegen ook aanpassen.
Met dank alvast!
Verzoek voor import, Mosplein, Amsterdam:
Dit gebouw: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=mosveld&objectId=0363100012243823&geometry.x=122731.1954875&geometry.y=489386.4295375&zoomlevel=13&detailsObjectId=0363010012108208
Weer een verzoekje voor import uit de BAG:
Crematorium en uitvaartcentrum De Meerbloemhof. Twee adressen: Buytenparklaan 1 (ID 0637100000151267) en 2 (ID 0637100000305799) , beide postcode 2717AX, Zoetermeer. Het oorspronkelijke pand is verbouwd en uitgebreid en inmiddels in gebruik.
Op OSM is de parkeerplaats al aangepast en als de pandcontouren er goed op staan, zal ik de wegen ook aanpassen.
Met dank alvast!
Is gedaan, met nog wat andere nieuwbouw in Zoetermeer.
Verzoek voor import, Mosplein, Amsterdam:
Dit gebouw: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=mosveld&objectId=0363100012243823&geometry.x=122731.1954875&geometry.y=489386.4295375&zoomlevel=13&detailsObjectId=0363010012108208
Ze staan er op.
Dank!
Nieuw-Bergen (Limburg) https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.59787/6.05740&layers=N Graag de bebouwing van het Heidepad toevoegen
Nieuw-Bergen (Limburg) https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.60614/6.04908&layers=N Vlammertshof graag bijwerken
Nieuw-Bergen (Limburg) https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.60365/6.05006&layers=N Kan het gebouw tussen Mosaique en Raadhuisplein adresnodes krijgen?