Versie 0.5.1 gaat niet meer werken.
Versie 0.6.6 is als beta versie in gebruik bij een aantal testers, maar nu tijdelijk onbruikbaar doordat een nieuwe versie gekomen is van de geotools plug-in (waar de plug-in van afhankelijk is). Daarom ga ik binnenkort een 0.6.7 versie maken die werkt met de nieuwste van de geotools plug-in.
De 0.7 versie van de plug-in is nog is alpha versie en nog weinig stabiel. Deze kan ik af en toe wel gebruiken om wat nieuwe huizen te importeren.
Verzoek voor import van onderstaande lijst van nieuwe of in aanbouw zijnde gebouwen in mijn woonplaats Kollum:
Nieuwe woningen binnen de bebouwde kom:
Waterlelie 11 (met bijgebouw)
Waterlelie 13
Waterlelie 19
Waterlelie 21 (alleen het zuidelijke gebouw aangezien het noordelijke een tijdelijke woonunit betreft)
Zwanebloem 1
Zwanebloem 12
Zwanebloem 14
Zwanebloem 15
Oliemolensingel 3
Gysbert Japicxstrjitte 19
Nieuwe bedrijfsgebouwen:
Sjoerdaweg 26
Sylsterryd 8
In buitengebied:
Hesseweg 2a (nieuwe woning bij bestaande boerderij Hesseweg 2)
Paradyske 6 (ter vervanging van oude gebouw met bijgebouw die nu nog op de kaart staan)
Verzoek voor import te Groningen:
twee huizenblokken Lavendelweg 37 t/m 59 met achterliggende schuurtjes;
en het direct oostelijk ernaast gelegen pand met nrs. 35a t/m 35f
Begrijp ik het goed dat er momenteel geen tool-versie is die (goed) werkt met de nieuwste JOSM? Ik zou zelf ook graag weer de tool installeren om hier en daar wat te fixen, maar ik begrijp dat ik daar het beste nog even mee kan wachten?
Verzoek voor import van het nieuwbouwwijkje op deze lokatie in Amsterdam Noord: http://osm.org/go/0E7ALbz8M–?m=
De adressen zijn aan Volendammerweg, Markengouw, Coversbosstraat en Midwoudpad.
Gertjan, dank voor Lavendelweg Groningen, nrs 35a-35f. Zie nrs 37 t/m 59 echter nog niet op de kaart (op die plek staat in de BAG viewer helaas ook nog het al lang gesloopte postsorteercentrum, oude nr. 37).