Ik heb nu juist een tijd geleden de parkeergarage eruit gehaald en het gebouw in vieren gesplitst, deze is namelijk ondergronds en van buiten niet zichtbaar aan de 4 woontorens verbonden. Dus: weg 421608706 uit de BAG kan beter in een parkeergarage worden omgezet, denk ik.
Dat gesloopte pand aan Luynhorst is al zoveel jaar weg, dat verdient een terugmelding. Zal ik zo even doen.
Er is al een aantal dagen een storing met de BAG wfs service van de overheid.
Soms kunnen BAG panden wel worden ingelezen, maar veelal geeft het een foutmelding in JOSM, waardoor geen panden en/of geen adresnodes worden ingelezen.
Graag begrip voor de ontstane situatie.
Natuurlijk mogen verzoeken gedaan worden (graag zelfs) maar wanneer dat ze opgepakt (kunnen) worden is even de vraag.
misschien een beetje off-topic.
Een tijdje niet veel gemapped en bag updates gedaan. Van het weekend op een fietsrondje wat nieuwbouw tegengekomen. Ik wilde de gebouwen ook importeren via bag plugin maar kwam erachter (wel wat laat) dat versie 0.5.1 niet meer gaat werken met de huidige josm :(.
Is er een update van de bagplugin beschikbaar? Ik zag in een andere thread iets over een versie 0.6.7 waar aan gewerkt werd.