Staat erop, wel moeten de wegen en parkeerplaats nog even gecontroleerd worden.
Ede, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04851/5.64416&layers=N , graag Wijenburg 62 t/m 74 importeren
Staat erop
Staat erop
Het batshotel staat niet in de BAG.
Het zal wel een pand zijn dat niet afsluitbaar is, en dan niet onder de BAG regelgeving valt.
Ook bij mij crashte de plugin op nr 503, wel heb ik de contouren en adresnode kunnen binnenhalen.
Commodoortje… bedankt voor de update.
Om de vleermuizen te ontmoedigen hebben ze van de week het hele “hotel” weer dichtgetimmerd met houten platen. Waarvan acte…
Commodoortje, bedankt.
dvdhoven:Leeuwenhorst 2 t/m 18 klaar het blok er tegenover ook, maar daar kan ik geen huisnummers van vinden, er staat nog een gesloopt pand in de BAG over die woningen heen.
…
Van de 4 appartementen langs de Leeuwenhorst is de vorm in de BAG veranderd, de parkeergarage is er nu bij opgenomen.Staat erop
Ik heb nu juist een tijd geleden de parkeergarage eruit gehaald en het gebouw in vieren gesplitst, deze is namelijk ondergronds en van buiten niet zichtbaar aan de 4 woontorens verbonden. Dus: weg 421608706 uit de BAG kan beter in een parkeergarage worden omgezet, denk ik.
Dat gesloopte pand aan Luynhorst is al zoveel jaar weg, dat verdient een terugmelding. Zal ik zo even doen.
–
Deze lijkt ondergesneeuwd te zijn
Ede, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04851/5.64416&layers=N , graag Wijenburg 62 t/m 74 importeren
Kan deze note https://www.openstreetmap.org/note/441213 middels een herimport worden opgelost? Betreft Enschede Medisch Centrum
Wijenburg 62-74 staat erop. Kan iemand anders Enschede Medisch Centrum oplossen? Ik heb er nu even geen tijd voor.
Wijenburg 62-74 staat erop. Kan iemand anders Enschede Medisch Centrum oplossen? Ik heb er nu even geen tijd voor.
Medisch Centrum Enschede geupdated
Albert en Commodoortje bedankt!
Verzoek voor import Banneplein 111, 112-120, Statenjachtstraat 558-572 + 574-590, Ankerplaats 2-16, in Amsterdam.
Lokatie: http://osm.org/go/0E5q6khwQ–?layers=N&m=
Er liggen wat recent ingetekende straten ingetekend, ik zal na de import ter plaatse gaan kijken wat er klopt van die straten.
Verzoek voor import Banneplein 111, 112-120, Statenjachtstraat 558-572 + 574-590, Ankerplaats 2-16, in Amsterdam.
Lokatie: http://osm.org/go/0E5q6khwQ–?layers=N&m=
Er liggen wat recent ingetekende straten ingetekend, ik zal na de import ter plaatse gaan kijken wat er klopt van die straten.
Panden staan erop. Adressen handmatig erbij gezet, want plugin crashte weer halverwege.
Sander, dank je wel.
Die straten lijken er toch aardig tussen te passen.
Verzoek voor import van de huizenblokken aan Eensgevonden (lokatie http://osm.org/go/0E6UxR05j?m=)) en het blok Eerstegeluk, Eksteenfontein, Egoli en Eversdal (lokatie: http://osm.org/go/0E6Ub7sew?m= ).
Brummen (Oeken) https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.11200/6.14538&layers=N Bij Voorsterweg 103 mist een bijgebouw
Brummen Radeland https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.09880/6.14545&layers=N Als ik mijn foto’s bekijk is de bouw van nr 2 gestart, dat op bouwvergunning verleend staat in de BAG. Het grote gebouw, dat in de BAG als in bouw staat, kan nog niet, want de oude woonunits staan er nog.
Brummen, Schoolstraat, https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09027/6.15595&layers=N , vervangende nieuwbouw 13 en 13A is gestart