Написав йому питаннячко, для чого все те.
http://warm.if.ua/uk/news/pryklady-pravylnykh-vyvisok-u-ivano-frankivsku-chastyna-1
можна поі зі статті внести в OSM
Після того як було проведено тижневе завдання в Івано-Франківську, з’явилася купа нових маперів (де ж вони раніше були), і як наслідок - купа помилок. Будинки зміщені, перетинаються з дорогами, POI вносять на полігон житлових будинків (напр: Страхова компанія Брокбізнес). Пішохідні доріжки теж як попало нанесені, - через будинки, або накладаються на проїзди тощо. І ще купа помилок яких я ще й не переглянув.
Багато правок є вірними, але нанесені з помилками. Тобто робити відкат недоцільно, в тім є що виправляти(((
На багатьох правках вказаний ресурс geoportal.gov.pl
Був кілька днів в Івано-Франківську, зараз наношу зібрані поі зі зроблених фотографій (переважно центр міста).
Якось не помітив надмірної кількості помилок, точно не більше ніж в будь-якому іншому місті
Був кілька днів в Івано-Франківську, зараз наношу зібрані поі зі зроблених фотографій (переважно центр міста).
Якось не помітив надмірної кількості помилок, точно не більше ніж в будь-якому іншому місті
То чому мені видає попередження що на скріншоті?
Правда частину вже підправив.
Бісить коли хтось зміщує багато раніше правильно нанесених мною об’єктів на карту, через ID, тобто в браузері. Ну немає там правильного зміщення фонової картинки супутника відносно GPS-треків. Немає!!! Тому роблю відкат усіх правок користувача holovchak. Спасибі, що ви з’явилися в селищі Перегінське. Ви матимете можливість внести точки POI, підправити/доповнити адресацію. Але будь ласка !!! - не переміщуйте будівлі! Вони були нанесені правильно! Можливо вам здається, що вони розміщені неправильно, та в браузері, де ви працюєте, - супутникове зображення зміщене!!!, і відповідно контури будівель і вулиць виглядають зміщеними. Таким чином, після ваших правок - купа будинків опинилися просто посеред дороги, а магазини перемістилися на вулицю!
Ласкаво запрошую до користування програмою JOSM, перед тим ознайомившись з основними принципами роботи в ній.
ps. Я ДВА роки, Карл, два роки витратив на редагування населених пунктів Рожнятівського району. А тепер це все руйнують(((( Ну не йо…?
@1gorok - напишить теж саме в коментарі до набору правок, або в повідомлені користувачу на http://www.openstreetmap.org/message/new/{{user_name}}. Він(вона) можуть і не здогадуватись про те що їх дії обговорюють на форумі.
@1gorok - напишить теж саме в коментарі до набору правок, або в повідомлені користувачу на http://www.openstreetmap.org/message/new/{{user_name}}. Він(вона) можуть і не здогадуватись про те що їх дії обговорюють на форумі.
Так, я написав і туди і туди. І запросив долучитися до форуму також.
Дякую.
Вирішив проблему
Підкажіть, можливо є якісь особливості пошуку пакетів правок змін. В моєму випадку користувач в різних місцях селища змістив частину об’єктів, від 10 штук і більше, вийшло багато пакетів правок. Я шукаю з увімкненим шаром Дані на основному сайті, і потім в JOSMі вводжу номер набору змін. Але важко шукати ті зміни. Частина об’єктів також зміщена, але чомусь в історії не відображається в пакеті правок який був змінений. Може я щось не так роблю? Або є якась альтернатива?
Сподіваюсь правильно розтлумачив суть проблеми
можна користуватись whodidit http://simon04.dev.openstreetmap.org/whodidit/
і в фільтрах зазначити інвертованого себе (!KKS) і показуватимуться правки тільки чужі.
Корисний метод коли це суто “ваш” район і ви за нього переживаєте
Дякую. Класна штука. Спробую наступного разу.
По поводу whodidit:
Хорошая вещь, но полностью ему доверять не советую:
Некоторые правки он пропускает + изменения отношений через него не отследить.
Ще тут дуже детально розписано, як відсліджувати через RSS, налаштування інструменту і т.д. Я користуюся, дуже зручно, рекомендую: Отслеживание правок на определенной территории и исправление ошибочных изменений
Поясніть будь-ласка чому на деяких рендерах вибірково зникають зелені зоні?
Наприклад довкола Франківська:
https://mc.bbbike.org/mc/?lon=24.69012&lat=48.92408&zoom=12&num=2&mt0=mapnik&mt1=maptoolkit-topo
Можливо, незамкнутий мультиполігон?
Поясніть будь-ласка чому на деяких рендерах вибірково зникають зелені зоні?
Наприклад довкола Франківська:
https://mc.bbbike.org/mc/?lon=24.69012&lat=48.92408&zoom=12&num=2&mt0=mapnik&mt1=maptoolkit-topo
Можливо, незамкнутий мультиполігон?
Просто правий рендер показує старі дані, невідомо якої давності (можливо жовтень 2014, якщо вірити https://tile4.maptoolkit.net/terrain/17/74531/45057.png/status)).
Це добре видно по будинкам в самому місті https://mc.bbbike.org/mc/?lon=24.69012&lat=48.92408&zoom=12&num=2&mt0=mapnik&mt1=maptoolkit-topo
Просто правий рендер показує старі дані, невідомо якої давності (можливо жовтень 2014, якщо вірити https://tile4.maptoolkit.net/terrain/17/74531/45057.png/status)).
Це добре видно по будинкам в самому місті https://mc.bbbike.org/mc/?lon=24.69012&lat=48.92408&zoom=12&num=2&mt0=mapnik&mt1=maptoolkit-topo
Дивний якийсь рендер. Я вже тайтл оновлював і статус тайтла змінився, але тайтл все одно старий.
В будь-якому випадку я переживав не за конкретний рендер, а за те що зелені зони можуть бути неправильно замаплені.
І ще питання: можливо, варто замінити подібні мультиполігони на більші, в даному випадку один на весь Чорний ліс. Чи є якісь обмеження?
Налітай
Bing оновив свій супутник, також додався прекрасний DigitalGlobe Standard Imagery
Знімки, звісно, трохи зміщені, тому я додав зміщення для обох знімків в imagery_offset_db для JOSM, вирівнювання по університету нафти і газу.
Рекомендую в першу чергу DigitalGlobe, він і чіткіший, і трохи новіший, і знятий майже під прямим кутом зверху (менше треба паритися зсувом будинків)
Ой, по Франику може й нормальні знімки, але в районах якість стала значно гіршою! Дуже багато хмарних місць. Загалом стало гірше по тих місцях що я мапив. Але тішить, що зможу Долину замапити, там покращенння.