Graag import van Oosterkade 7/7a en 8 t/m 8f te Groningen.
Nummer 7/7a is een bestaand oud pand en door iemand ten onrechte uit de kaart ‘gesloopt’. In werkelijkheid was nummer 8 gesloopt; de nieuwbouw aldaar is vrijwel gereed.
Sander, bedankt. Ja, die straten, dat wordt nog een hoofdstuk apart. Voorlopig gaat mij dat niet lukken. Ik wil er best graag weer een keer heen, maar de omstandigheden voor zo’n reis zijn niet zo gunstig.
Verzoek om te importeren: in Tilburg nabij Kempenbaan:
Het nieuw gebouwde complex “Leijhoeve” gelegen tussen Leijweg, Driehuizendijk en Dokter Bloemenlaan en de bijbehorende toegangswegen.
Dank voor het werk.
Jan
Verzoek om import aan de oostkant van Heesch, ten oosten van de Kampstraat, rond notes 536961 en 556453, zie http://www.openstreetmap.org/note/536961#map=17/51.73328/5.54691&layers=N. Zoals de notes aangeven, zijn er daar straten met huizen bijgekomen, ik ben er vandaag langsgefietst, maar het is gemakkelijker intekenen als de huizen er alvast staan.
Deel 1 staat erop, maar straat heet anders volgens de BAG en loopt net ergens anders. In ieder geval vast niet recht door de panden…
Deel 2 nu ook.
Stonden in beide gebieden nog een aantal panden op vergunning (eerste locatie allemaal) en op de 2e locatie zijn de nu geimporteerde panden de afgelopen 10 dagen van vergunning naar bouw gestart gegaan, dus of ik ze nu allemaal heb…
Anders de volgende ronde maar een update.
Sander bedankt voor deel 1.
Vreemd dat het nieuwe gebouw tussen de Willem Dreesstraat en de door jou geïmporteerde huizen niet in de bag staat. Het staat pal naast de sloot.
Zal eens in de BAG viewer kijken.
edit: Het betreft Wolbersstr 32 - 14 Ze staan op bouwvergunning verleend en zijn bijna klaar.
In Tilburg is tussen de Willem ll straat en de Burgemeester Brokxlaan een nieuwe fietstunnel in gebruik genomen.
Zou die geïmporteerd kunnen worden?
Jan
(Fiets)tunnels en wegen staan niet in de BAG, althans niet importeerbaar. Die moet je zelf verkennen met een GPS apparaat. Zal bij een tunnel wat lastiger worden, want GPS’en houden niet van tunnels. Daar raken ze hun ontvangst kwijt en belonen je met een “uitschieter” in de track. Beste is om foto’s te maken met objecten erop, die je ook op de luchtfoto kunt terugvinden, dan kun je de uitrichting van de tunnel redelijk goed bepalen. Helpt ook veel als de tunnel aansluit op bestaande wegen, dat maakt het ook makkelijker.
Het is meer een controle op een Bag-import dan een nieuwe import. Gisteren was ik in Eersel o.a t.h.v. de Bloxstraat en vond het rijtje huizen er daar erg vreemd uitzien. Als ik nu kijk naar hoe het daar staat zie ik huisnummers buiten de ‘huizen’, dus kan iemand daar het in die omgeving controleren? http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.35577/5.32132
Er lijken wel meer gebouwen buiten dit gebied niet goed geimporteerd te zijn.