Herhaald verzoek…
http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02779/5.55853
De noordzijde van het Thoomesplein tegenover stadsstrand Landjepik in Veenendaal heeft nieuwe bebouwing bij de ijssalon. Prima ijs trouwens.
Commodoortje, bedankt voor de update van Delden
Staat erop
Ik zou graag Molenhoekpassage 26 in Rosmalen (BAG 796100000231222, openstreetmap 3213772854) en de directe omgeving opnieuw ingetekend willen zien. Het lijkt erop dat hier een nieuw gebouw is neergezet, dat groter is dan het oude, en nu aangebouwd is tegen het gebouw ten westen ervan.
Sander bedankt…
Mijn dank weer voor de importwerkzaamheden
Staan erop. Teken je zelf de wegen erbij?
Overloon:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.57470/5.94426&layers=N Graag bijwerken naar de laatste BAG stand
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.57185/5.94434&layers=N Graag bijwerken naar de laatste BAG stand
Venray:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.53063/5.97522&layers=N In het open gebied tussen Kloosterhof en Heuvelstraat zijn - volgens BAG viewer een paar grote gebouwen gebouwd.
Graag import van Oosterkade 7/7a en 8 t/m 8f te Groningen.
Nummer 7/7a is een bestaand oud pand en door iemand ten onrechte uit de kaart ‘gesloopt’. In werkelijkheid was nummer 8 gesloopt; de nieuwbouw aldaar is vrijwel gereed.
Staan erop.
panden staan erop, straten nog niet
Wederom dank, Sander.
Sander, bedankt. Ja, die straten, dat wordt nog een hoofdstuk apart. Voorlopig gaat mij dat niet lukken. Ik wil er best graag weer een keer heen, maar de omstandigheden voor zo’n reis zijn niet zo gunstig.
Dank Sander! De wegen die ik heb kunnen vinden staan erop.
Verzoek om te importeren: in Tilburg nabij Kempenbaan:
Het nieuw gebouwde complex “Leijhoeve” gelegen tussen Leijweg, Driehuizendijk en Dokter Bloemenlaan en de bijbehorende toegangswegen.
Dank voor het werk.
Jan
Verzoek om te importeren: in Tilburg nabij Kempenbaan:
Het nieuw gebouwde complex “Leijhoeve” gelegen tussen Leijweg, Driehuizendijk en Dokter Bloemenlaan en de bijbehorende toegangswegen.
Dank voor het werk.
Jan
Panden staat erop
Verzoek om import aan de oostkant van Heesch, ten oosten van de Kampstraat, rond notes 536961 en 556453, zie http://www.openstreetmap.org/note/536961#map=17/51.73328/5.54691&layers=N. Zoals de notes aangeven, zijn er daar straten met huizen bijgekomen, ik ben er vandaag langsgefietst, maar het is gemakkelijker intekenen als de huizen er alvast staan.
Dank voor de import van de “Leijhoeve” in Tilburg.
Jan
Verzoek om import aan de oostkant van Heesch, ten oosten van de Kampstraat, rond notes 536961 en 556453, zie http://www.openstreetmap.org/note/536961#map=17/51.73328/5.54691&layers=N. Zoals de notes aangeven, zijn er daar straten met huizen bijgekomen, ik ben er vandaag langsgefietst, maar het is gemakkelijker intekenen als de huizen er alvast staan.
Panden staan erop.
Om straten alvast in te tekenen kun je ook de BAG layer toevoegen aan JOSM:
wms:http://geodata.nationaalgeoregister.nl/bag/wms?SERVICE=WMS&FORMAT=image/png&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=pand&STYLES=&SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}