Herhaald verzoek… http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02779/5.55853
De noordzijde van het Thoomesplein tegenover stadsstrand Landjepik in Veenendaal heeft nieuwe bebouwing bij de ijssalon. Prima ijs trouwens.
Ik zou graag Molenhoekpassage 26 in Rosmalen (BAG 796100000231222, openstreetmap 3213772854) en de directe omgeving opnieuw ingetekend willen zien. Het lijkt erop dat hier een nieuw gebouw is neergezet, dat groter is dan het oude, en nu aangebouwd is tegen het gebouw ten westen ervan.
Graag import van Oosterkade 7/7a en 8 t/m 8f te Groningen.
Nummer 7/7a is een bestaand oud pand en door iemand ten onrechte uit de kaart ‘gesloopt’. In werkelijkheid was nummer 8 gesloopt; de nieuwbouw aldaar is vrijwel gereed.
Sander, bedankt. Ja, die straten, dat wordt nog een hoofdstuk apart. Voorlopig gaat mij dat niet lukken. Ik wil er best graag weer een keer heen, maar de omstandigheden voor zo’n reis zijn niet zo gunstig.
Verzoek om te importeren: in Tilburg nabij Kempenbaan:
Het nieuw gebouwde complex “Leijhoeve” gelegen tussen Leijweg, Driehuizendijk en Dokter Bloemenlaan en de bijbehorende toegangswegen.
Dank voor het werk.
Jan
Verzoek om import aan de oostkant van Heesch, ten oosten van de Kampstraat, rond notes 536961 en 556453, zie http://www.openstreetmap.org/note/536961#map=17/51.73328/5.54691&layers=N. Zoals de notes aangeven, zijn er daar straten met huizen bijgekomen, ik ben er vandaag langsgefietst, maar het is gemakkelijker intekenen als de huizen er alvast staan.