Pand ingelezen.
Voor straatnamen ben ik eigenlijk nog steeds een voorstander van voluit schrijven, dus die heb ik nog zo gelaten
Verzoek: Langbroekdreef 10 in Amsterdam (Zuidoost): Pand-ID 0363100012244404
Het gaat hier om de brandweerkazerne “Anton”
Verzoek import van Casablancaweg 7, Amsterdam.
Lokatie: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=Beiraweg%2015&objectId=0363100012243832&geometry.x=111851.2634375&geometry.y=490667.1596875&zoomlevel=12&detailsObjectId=0363010012088113
Staat er inmiddels op.
staat er inmiddels op
Waarvoor dank!
In de gemeente Utrechtse Heuvelrug zijn er een aantal import’s nodig:
Driebergen-Rijssenburg:
Beelaearts van Bloklandstraat, hier zijn enkele nieuwe huizen erbij gekomen en aan de overkant aan de van Meenestraat deze staat nog niet op de kaart. https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=driebergen-rijssenberg&objectId=3335&geometry.x=148671.191525&geometry.y=451948.30240077&zoomlevel=13&detailsObjectId=3335
Op de J. Manger Catslaan missen nog een paar nieuwe huizen. https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=driebergen-rijssenberg&objectId=3335&geometry.x=149120.591525&geometry.y=452107.0587875&zoomlevel=13&detailsObjectId=3335
Doorn:
De omgeving rondom het nieuwe gemeentehuis staat nog niet goed op de kaart, https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=driebergen-rijssenberg&objectId=1581100000025396&geometry.x=151960.69715&geometry.y=449380.438475&zoomlevel=12&detailsObjectId=1581010000036478
Leersum:
De koningin Emmalaan is veranderd, er is gesloopt en er zijn nieuwe huizen hier. En hetzelfde geldt bij de Prins Mauritzlaan. https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=driebergen-rijssenberg&objectId=1581100000041506&geometry.x=157176.98443881&geometry.y=447233.30348356&zoomlevel=13&detailsObjectId=.
Ik heb van alle straten ook de gbkn achtergrond, in Mircostation, mocht dit handig zijn.
Driebergen-Rijssenburg, Doorn en Leersum staan met updates op de kaart.
Hier https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02796/5.55842 aan de noordkant van het Thoomesplein in Veenendaal is gebouwd met o.a. een ijssalon.
Graag BAG-import.
Aan de zuidkant is nog steeds het Stadsstrand in de gedoogfase in afwachting van uitgestelde bouwplannen.
Egbert
A67-A67:In Luchen in Mierlo ontbreken een aantal nieuwbouwwoningen:
- De strook tussen de Geldropseweg en de Geelgors/Graspieper (ongeveer vanaf Boerenzwaluw 5 t/m de Brede School)
- In het Noordwestelijke gebied (Luchen II), veel woningen ten zuiden van de Koninginnepage/Distelvlinder
- 1 nieuwe woning aan de Kleine Vuurvlinder
Daarnaast is er zijn er nieuwbouwwoningen aan de Brugstraat 2 in Mierlo en aan de Hasselbeemden en Wachtelbeemden in Helmond (Brandevoort).
Staan er inmiddels op.
Bedankt!
Het ziet er goed uit
Nieuw Heeten:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.31968/6.35072&layers=N Bouw van de Pauwe 6 t/m 14 is gestart
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.31761/6.35155&layers=N Bouw van het nieuwe tankstation van Hartholt Olie, Okkenbroekstraat 19 is gestart. Zie ook: http://www.nieuwheeten-online.nl/index.php/samenleving/96-nieuw-heeten-online/nieuws-berichten-nieuw-heeten-online/595-nieuw-tankstation-verrijst-bij-rotonde-nieuw-heeten
Nieuw Heeten:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.31968/6.35072&layers=N Bouw van de Pauwe 6 t/m 14 is gestart
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.31761/6.35155&layers=N Bouw van het nieuwe tankstation van Hartholt Olie, Okkenbroekstraat 19 is gestart. Zie ook: http://www.nieuwheeten-online.nl/index.php/samenleving/96-nieuw-heeten-online/nieuws-berichten-nieuw-heeten-online/595-nieuw-tankstation-verrijst-bij-rotonde-nieuw-heeten
Staan erop.
Bedankt Sander
Delden, Hassinkstraat, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.25407/6.71018&layers=N
nummers 20 t/m 24 zijn gebouwd en bewoond. Nummer 18 is bouw. Blokjes 5 t/m 13 en 15 t/m 23 zijn van buiten klaar.
nummer 2 staat nog wel in de BAG, maar is gesloopt en men is het terrein aan het opruimen. Het was een blok containerwoningen.
Deze dus niet herimporteren!
Verzoek BAG import Culemborg, gebied Oostersingel 27-35. Daar zijn inmiddels een stuk of wat huizen bijgebouwd.
Ook BAG import Culemborg Poelslaan 2a (basisschool de kaardebol + basisschool koning willem-alexander). Parklaan 12/12a (dezelfde locatie) is gesloopt.
Verzoek controle met BAG info Culemborg Sportlaan 9/11/13. Dit gebouw lijkt uit BAG data te komen maar stond toen te ver naar west-zuidwest. Ik heb het op het oog wat in de goede richting verplaatst, maar realiseer me nu dat dit niet de gewenste werkwijze is. In feite loopt de oost-noordoost gevel ongeveer in het verlengde van de sportlaan. Is dit een fout in BAG (en hoe kan zoiets gecorrigeerd worden) of in import?
Paul van der Hulst
Herhaling:
Verzoek import te Groningen: complex aan Grunostraat.
Betreft Grunostraat 16 t/m 126 even, James Wattstraat 1 t/m 97 oneven en Westinghousestraat 30 t/m 36 even.
Het complex heeft in het midden een ‘binnentuin’ gelegen bovenop het dak van een ondergrondse parkeergarage. Die laatste is in BAG apart opgenomen als Hoornsediep 63.
Delden, Hassinkstraat, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.25407/6.71018&layers=N
nummers 20 t/m 24 zijn gebouwd en bewoond. Nummer 18 is bouw. Blokjes 5 t/m 13 en 15 t/m 23 zijn van buiten klaar.
nummer 2 staat nog wel in de BAG, maar is gesloopt en men is het terrein aan het opruimen. Het was een blok containerwoningen.
Deze dus niet herimporteren!
Staat erop.
Verzoek BAG import Culemborg, gebied Oostersingel 27-35. Daar zijn inmiddels een stuk of wat huizen bijgebouwd.
Ook BAG import Culemborg Poelslaan 2a (basisschool de kaardebol + basisschool koning willem-alexander). Parklaan 12/12a (dezelfde locatie) is gesloopt.
Verzoek controle met BAG info Culemborg Sportlaan 9/11/13. Dit gebouw lijkt uit BAG data te komen maar stond toen te ver naar west-zuidwest. Ik heb het op het oog wat in de goede richting verplaatst, maar realiseer me nu dat dit niet de gewenste werkwijze is. In feite loopt de oost-noordoost gevel ongeveer in het verlengde van de sportlaan. Is dit een fout in BAG (en hoe kan zoiets gecorrigeerd worden) of in import?
Paul van der Hulst
Staat erop
Is dit een fout in BAG (en hoe kan zoiets gecorrigeerd worden) of in import?
Paul van der Hulst
Contouren in BAG lagen iets anders, tevens was het gebouw inmiddels 1 BAG id, mocht de informatie niet juist zijn in de BAG dan kan een terugmeldverzoek worden gedaan.
https://www.kadaster.nl/web/formulier/BAG-formulieren/BAG-terugmeldingsformulier.htm
Herhaling:
Verzoek import te Groningen: complex aan Grunostraat.
Betreft Grunostraat 16 t/m 126 even, James Wattstraat 1 t/m 97 oneven en Westinghousestraat 30 t/m 36 even.
Het complex heeft in het midden een ‘binnentuin’ gelegen bovenop het dak van een ondergrondse parkeergarage. Die laatste is in BAG apart opgenomen als Hoornsediep 63.
staat erop.
Herhaald verzoek…
http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02779/5.55853
De noordzijde van het Thoomesplein tegenover stadsstrand Landjepik in Veenendaal heeft nieuwe bebouwing bij de ijssalon. Prima ijs trouwens.