Lichtenvoorde: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.98606/6.56945&layers=N
Kan voor het pand tussen Nieuwe Maat en Westerstraat de adresnodes worden geïmporteerd?
En voor het pand waar de Jumbo in zit, aan de dr Besselinkstraat, de adresnodes geherimporteerd worden?
De straatnaam is in de BAG gewijzigd van Doctor Besselinkstraat in dr Besselinkstraat. Wie zei daar iets over voluit schrijven?
Hier https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02796/5.55842 aan de noordkant van het Thoomesplein in Veenendaal is gebouwd met o.a. een ijssalon.
Graag BAG-import.
Aan de zuidkant is nog steeds het Stadsstrand in de gedoogfase in afwachting van uitgestelde bouwplannen.
Delden, Hassinkstraat, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.25407/6.71018&layers=N
nummers 20 t/m 24 zijn gebouwd en bewoond. Nummer 18 is bouw. Blokjes 5 t/m 13 en 15 t/m 23 zijn van buiten klaar.
nummer 2 staat nog wel in de BAG, maar is gesloopt en men is het terrein aan het opruimen. Het was een blok containerwoningen.
Deze dus niet herimporteren!
Verzoek BAG import Culemborg, gebied Oostersingel 27-35. Daar zijn inmiddels een stuk of wat huizen bijgebouwd.
Ook BAG import Culemborg Poelslaan 2a (basisschool de kaardebol + basisschool koning willem-alexander). Parklaan 12/12a (dezelfde locatie) is gesloopt.
Verzoek controle met BAG info Culemborg Sportlaan 9/11/13. Dit gebouw lijkt uit BAG data te komen maar stond toen te ver naar west-zuidwest. Ik heb het op het oog wat in de goede richting verplaatst, maar realiseer me nu dat dit niet de gewenste werkwijze is. In feite loopt de oost-noordoost gevel ongeveer in het verlengde van de sportlaan. Is dit een fout in BAG (en hoe kan zoiets gecorrigeerd worden) of in import?
Paul van der Hulst