Staat erop, wel vind ik vreemd dat het gebouw op nr 24 niet gesloopt word, en daarom dus met de BAG import meekomt.
Staat dit nieuwe gebouw op of onder nr 24 ?
Commodoortje… bedankt. Voor die intergratie van dat “oude” (1980) winkelpand heb ik even geen verklaring. Maar ik kom er regelmatig langs en dan zal ik eens goed kijken. In de BAG-viewer is er niets van te zien.
Eigenlijk te mooi weer om huizen te importeren.
Verzoek import te Groningen: complex aan Grunostraat.
Betreft Grunostraat 16 t/m 126 even, James Wattstraat 1 t/m 97 oneven en Westinghousestraat 30 t/m 36 even.
Het complex heeft in het midden een ‘binnentuin’ gelegen bovenop het dak van een ondergrondse parkeergarage. Die laatste is in BAG apart opgenomen als Hoornsediep 63.
Lichtenvoorde: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.98606/6.56945&layers=N
Kan voor het pand tussen Nieuwe Maat en Westerstraat de adresnodes worden geïmporteerd?
En voor het pand waar de Jumbo in zit, aan de dr Besselinkstraat, de adresnodes geherimporteerd worden?
De straatnaam is in de BAG gewijzigd van Doctor Besselinkstraat in dr Besselinkstraat. Wie zei daar iets over voluit schrijven?
Hier https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02796/5.55842 aan de noordkant van het Thoomesplein in Veenendaal is gebouwd met o.a. een ijssalon.
Graag BAG-import.
Aan de zuidkant is nog steeds het Stadsstrand in de gedoogfase in afwachting van uitgestelde bouwplannen.