Bebouwing Keizerdijk 14 t/m 24 in Raamsdonksveer is gesloopt en er is nu een appartementen/winkelcomplex in aanbouw. Vergevorderd stadium zag ik in het voorbijfietsen.
Een adres aan de achterzijde is gelegen aan de Touwbaan zag ik in de BAG viewer.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.69727/4.87426
Graag BAG-import.
Dank je.
Met dit pand is iets vreemds. Als ik in de BAG-viewer kijk, zie ik zowel adres Isolatorweg 42 als Generatorstraat 10. Beide hebben in de BAG een oppervlakte van 3080m2. Het bedrijf in het pand (Rataplan) gebruikt zelf Generatorstraat 10 als adres.
Ik heb een aparte adres-node geplaatst met adres Generatorstraat 10.
Bebouwing Keizerdijk 14 t/m 24 in Raamsdonksveer is gesloopt en er is nu een appartementen/winkelcomplex in aanbouw. Vergevorderd stadium zag ik in het voorbijfietsen.
Een adres aan de achterzijde is gelegen aan de Touwbaan zag ik in de BAG viewer.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.69727/4.87426
Graag BAG-import.
Staat erop, wel vind ik vreemd dat het gebouw op nr 24 niet gesloopt word, en daarom dus met de BAG import meekomt.
Staat dit nieuwe gebouw op of onder nr 24 ?
in de toelichting op het bestemmingsplan staat hetvolgende:
De bestaande bebouwing aan de
Keizersdijk 12-22 wordt gesloopt om dit mogelijk te maken. De bebouwing van Keizersdijk
24 blijft staan en hier blijven de winkel en de bestaande bovenwoning gehandhaafd.
Nu is een building in building error gecreëerd.
Gek dat JOSM validator hier niet meer op checkt, weet iemand waarom?
Commodoortje… bedankt. Voor die intergratie van dat “oude” (1980) winkelpand heb ik even geen verklaring. Maar ik kom er regelmatig langs en dan zal ik eens goed kijken. In de BAG-viewer is er niets van te zien.
Eigenlijk te mooi weer om huizen te importeren.
In de BAG-viewer is er niets van te zien.
Ook in de BAG viewer staat het object.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=4941GE%2024&objectId=0779010000004604&geometry.x=119512&geometry.y=412189&zoomlevel=13&detailsObjectId=0779010000004604
In Luchen in Mierlo ontbreken een aantal nieuwbouwwoningen:
- De strook tussen de Geldropseweg en de Geelgors/Graspieper (ongeveer vanaf Boerenzwaluw 5 t/m de Brede School)
- In het Noordwestelijke gebied (Luchen II), veel woningen ten zuiden van de Koninginnepage/Distelvlinder
- 1 nieuwe woning aan de Kleine Vuurvlinder
Daarnaast is er zijn er nieuwbouwwoningen aan de Brugstraat 2 in Mierlo en aan de Hasselbeemden en Wachtelbeemden in Helmond (Brandevoort).
Je hebt gelijk Commodoortje, maar je moet dan apart klikken op dat oude winkelpand. Vreemd.
Verzoek import te Groningen: complex aan Grunostraat.
Betreft Grunostraat 16 t/m 126 even, James Wattstraat 1 t/m 97 oneven en Westinghousestraat 30 t/m 36 even.
Het complex heeft in het midden een ‘binnentuin’ gelegen bovenop het dak van een ondergrondse parkeergarage. Die laatste is in BAG apart opgenomen als Hoornsediep 63.
In Luchen in Mierlo ontbreken een aantal nieuwbouwwoningen:
- De strook tussen de Geldropseweg en de Geelgors/Graspieper (ongeveer vanaf Boerenzwaluw 5 t/m de Brede School)
- In het Noordwestelijke gebied (Luchen II), veel woningen ten zuiden van de Koninginnepage/Distelvlinder
- 1 nieuwe woning aan de Kleine Vuurvlinder
Daarnaast is er zijn er nieuwbouwwoningen aan de Brugstraat 2 in Mierlo en aan de Hasselbeemden en Wachtelbeemden in Helmond (Brandevoort).
Staan er inmiddels op.
Hier in Meerkerk aan de Grutto https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91544/4.99592
zijn al weer twee huizenblokken af.
… en in Goudriaan is hier https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.90229/4.89448 aan de Raadhuisstraat een nieuw gebouw verrezen. Nr. 1 heb ik weggehaald en een straat al verwijderd. Het gebouw is bijna af.
Graag BAG-update.
Hier in Meerkerk aan de Grutto https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91544/4.99592
zijn al weer twee huizenblokken af.
… en in Goudriaan is hier https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.90229/4.89448 aan de Raadhuisstraat een nieuw gebouw verrezen. Nr. 1 heb ik weggehaald en een straat al verwijderd. Het gebouw is bijna af.Graag BAG-update.
Eerste deel uitgevoerd.
Tweede deel nu ook.
Lichtenvoorde: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.98606/6.56945&layers=N
Kan voor het pand tussen Nieuwe Maat en Westerstraat de adresnodes worden geïmporteerd?
En voor het pand waar de Jumbo in zit, aan de dr Besselinkstraat, de adresnodes geherimporteerd worden?
De straatnaam is in de BAG gewijzigd van Doctor Besselinkstraat in dr Besselinkstraat. Wie zei daar iets over voluit schrijven?
Sander… vast bedankt…
Lichtenvoorde: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.98606/6.56945&layers=N
Kan voor het pand tussen Nieuwe Maat en Westerstraat de adresnodes worden geïmporteerd?
En voor het pand waar de Jumbo in zit, aan de dr Besselinkstraat, de adresnodes geherimporteerd worden?
De straatnaam is in de BAG gewijzigd van Doctor Besselinkstraat in dr Besselinkstraat. Wie zei daar iets over voluit schrijven?
Pand ingelezen.
Voor straatnamen ben ik eigenlijk nog steeds een voorstander van voluit schrijven, dus die heb ik nog zo gelaten
Verzoek: Langbroekdreef 10 in Amsterdam (Zuidoost): Pand-ID 0363100012244404
Het gaat hier om de brandweerkazerne “Anton”
Verzoek import van Casablancaweg 7, Amsterdam.
Lokatie: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=Beiraweg%2015&objectId=0363100012243832&geometry.x=111851.2634375&geometry.y=490667.1596875&zoomlevel=12&detailsObjectId=0363010012088113
Verzoek: Langbroekdreef 10 in Amsterdam (Zuidoost): Pand-ID 0363100012244404
Het gaat hier om de brandweerkazerne “Anton”
Staat er inmiddels op.
Verzoek import van Casablancaweg 7, Amsterdam.
Lokatie: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=Beiraweg%2015&objectId=0363100012243832&geometry.x=111851.2634375&geometry.y=490667.1596875&zoomlevel=12&detailsObjectId=0363010012088113
staat er inmiddels op
Jan Westerhof:Verzoek import van Casablancaweg 7, Amsterdam.
Lokatie: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=Beiraweg%2015&objectId=0363100012243832&geometry.x=111851.2634375&geometry.y=490667.1596875&zoomlevel=12&detailsObjectId=0363010012088113staat er inmiddels op
Waarvoor dank!
In de gemeente Utrechtse Heuvelrug zijn er een aantal import’s nodig:
Driebergen-Rijssenburg:
Beelaearts van Bloklandstraat, hier zijn enkele nieuwe huizen erbij gekomen en aan de overkant aan de van Meenestraat deze staat nog niet op de kaart. https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=driebergen-rijssenberg&objectId=3335&geometry.x=148671.191525&geometry.y=451948.30240077&zoomlevel=13&detailsObjectId=3335
Op de J. Manger Catslaan missen nog een paar nieuwe huizen. https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=driebergen-rijssenberg&objectId=3335&geometry.x=149120.591525&geometry.y=452107.0587875&zoomlevel=13&detailsObjectId=3335
Doorn:
De omgeving rondom het nieuwe gemeentehuis staat nog niet goed op de kaart, https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=driebergen-rijssenberg&objectId=1581100000025396&geometry.x=151960.69715&geometry.y=449380.438475&zoomlevel=12&detailsObjectId=1581010000036478
Leersum:
De koningin Emmalaan is veranderd, er is gesloopt en er zijn nieuwe huizen hier. En hetzelfde geldt bij de Prins Mauritzlaan. https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=driebergen-rijssenberg&objectId=1581100000041506&geometry.x=157176.98443881&geometry.y=447233.30348356&zoomlevel=13&detailsObjectId=.
Ik heb van alle straten ook de gbkn achtergrond, in Mircostation, mocht dit handig zijn.