Bebouwing Keizerdijk 14 t/m 24 in Raamsdonksveer is gesloopt en er is nu een appartementen/winkelcomplex in aanbouw. Vergevorderd stadium zag ik in het voorbijfietsen.
Een adres aan de achterzijde is gelegen aan de Touwbaan zag ik in de BAG viewer. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.69727/4.87426
Graag BAG-import.
Dank je.
Met dit pand is iets vreemds. Als ik in de BAG-viewer kijk, zie ik zowel adres Isolatorweg 42 als Generatorstraat 10. Beide hebben in de BAG een oppervlakte van 3080m2. Het bedrijf in het pand (Rataplan) gebruikt zelf Generatorstraat 10 als adres.
Ik heb een aparte adres-node geplaatst met adres Generatorstraat 10.
Staat erop, wel vind ik vreemd dat het gebouw op nr 24 niet gesloopt word, en daarom dus met de BAG import meekomt.
Staat dit nieuwe gebouw op of onder nr 24 ?
Commodoortje… bedankt. Voor die intergratie van dat “oude” (1980) winkelpand heb ik even geen verklaring. Maar ik kom er regelmatig langs en dan zal ik eens goed kijken. In de BAG-viewer is er niets van te zien.
Eigenlijk te mooi weer om huizen te importeren.
Verzoek import te Groningen: complex aan Grunostraat.
Betreft Grunostraat 16 t/m 126 even, James Wattstraat 1 t/m 97 oneven en Westinghousestraat 30 t/m 36 even.
Het complex heeft in het midden een ‘binnentuin’ gelegen bovenop het dak van een ondergrondse parkeergarage. Die laatste is in BAG apart opgenomen als Hoornsediep 63.
Lichtenvoorde: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.98606/6.56945&layers=N
Kan voor het pand tussen Nieuwe Maat en Westerstraat de adresnodes worden geïmporteerd?
En voor het pand waar de Jumbo in zit, aan de dr Besselinkstraat, de adresnodes geherimporteerd worden?
De straatnaam is in de BAG gewijzigd van Doctor Besselinkstraat in dr Besselinkstraat. Wie zei daar iets over voluit schrijven?