Панове, при опрацюванні чергового “куска” Івано Франківська - http://mapcraft.nanodesu.ru/pie/503#83, помітив якісь шалені правки від користувача tyleninov (вичисляв його по Whodidit). Він понаносив купу обмежень на рух, там де їх не потрібно, на мою думку. Ось цей кусочок в JOSM. Там і адресування на вулицях чогось стоїть… Що скажете на то все?
Крім того, не зберігається статус виконаних завдань - ставлю статус виконано (9 з 9), а при перезавантаженні сторінки вони знову “червоніють”
Дуже схоже, що людина подивилася навчальне відео з відношень. Скажімо, заборона розвороту на перехресті з пішохідною доріжкою то точно занадто. Чи хтось намагався з ним зв’язатися? Треба просто пояснити людині що і до чого.
Думаю, що то пов’язане з локальним кешем переглядача. Бо зараз 83 шматок зелений.
Після того як було проведено тижневе завдання в Івано-Франківську, з’явилася купа нових маперів (де ж вони раніше були), і як наслідок - купа помилок. Будинки зміщені, перетинаються з дорогами, POI вносять на полігон житлових будинків (напр: Страхова компанія Брокбізнес). Пішохідні доріжки теж як попало нанесені, - через будинки, або накладаються на проїзди тощо. І ще купа помилок яких я ще й не переглянув.
Багато правок є вірними, але нанесені з помилками. Тобто робити відкат недоцільно, в тім є що виправляти(((
На багатьох правках вказаний ресурс geoportal.gov.pl
Був кілька днів в Івано-Франківську, зараз наношу зібрані поі зі зроблених фотографій (переважно центр міста).
Якось не помітив надмірної кількості помилок, точно не більше ніж в будь-якому іншому місті
Бісить коли хтось зміщує багато раніше правильно нанесених мною об’єктів на карту, через ID, тобто в браузері. Ну немає там правильного зміщення фонової картинки супутника відносно GPS-треків. Немає!!! Тому роблю відкат усіх правок користувача holovchak. Спасибі, що ви з’явилися в селищі Перегінське. Ви матимете можливість внести точки POI, підправити/доповнити адресацію. Але будь ласка !!! - не переміщуйте будівлі! Вони були нанесені правильно! Можливо вам здається, що вони розміщені неправильно, та в браузері, де ви працюєте, - супутникове зображення зміщене!!!, і відповідно контури будівель і вулиць виглядають зміщеними. Таким чином, після ваших правок - купа будинків опинилися просто посеред дороги, а магазини перемістилися на вулицю!
Ласкаво запрошую до користування програмою JOSM, перед тим ознайомившись з основними принципами роботи в ній.
ps. Я ДВА роки, Карл, два роки витратив на редагування населених пунктів Рожнятівського району. А тепер це все руйнують(((( Ну не йо…?
можна користуватись whodidit http://simon04.dev.openstreetmap.org/whodidit/
і в фільтрах зазначити інвертованого себе (!KKS) і показуватимуться правки тільки чужі.
Корисний метод коли це суто “ваш” район і ви за нього переживаєте