Сплутали OSM з вікімапією
Чисто випадково помітив, переглядаючи мапу в районі свого міста, помітив що об’їздна дорога одностороння… зайшов глянути історію і натрапив на “чіртьожніка”. Хоча oneway=yes дорогу зробив _sev ще в 2012-му.
Сплутали OSM з вікімапією
Чисто випадково помітив, переглядаючи мапу в районі свого міста, помітив що об’їздна дорога одностороння… зайшов глянути історію і натрапив на “чіртьожніка”. Хоча oneway=yes дорогу зробив _sev ще в 2012-му.
Пропоную сюди скидувати повідомлення про вандалізм і відкати правок таких дій.
Перший:
https://www.openstreetmap.org/changeset/36629015 - правка доріг в Кременчуку. Е584 дорозі присвоєно track і перегорожено поперек дороги. Створено дублювання з’їздів.
Конкретно - це перехрестя http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?almost.junctions#zoom=19&lat=49.102242&lon=33.434035
Там 30 редагувань за вчора, а ще є минулорічні не зовсім коректні.
Треба спробувати виправити вручну, можна орієнтуватися на те, що було раніше: http://overpass-turbo.eu/s/dNZ
Поправив все вручну.
Так, для загального розвитку…
https://github.com/willemarcel/osmcha - OSM Changeset Analyser, a Python package to detect suspicious OSM changesets
Маленько психанул, после партизанских действий Ylia7 и Gennadi03 (подозреваю, это одно и тоже). И снёс АРК. По нормальному, правка не откатилась – падает плагин. Само отношение реанимировал. Как оно подключалось к Украине не представляю.
Автономна Республіка Крим - частина України. Які ще питання luiswoo?
Тепер вже від мене повідомлення про вандалізм.
Проходив по валідатору і побачив по Ожидову що кожна(всі не перевіряв, але дуже багато) будівля продубльована ще раз. https://www.openstreetmap.org/changeset/37155327 http://nrenner.github.io/achavi/?changeset=37155327 для чого vettellfc дублював будівлі які ще з 2012року промальовані - не ясно.
אויב אַלע איז געזונט, דעריבער אַלץ איז פייַן.
Починил
А что делать с таким?
Пользователь SANDRY создал несколько жд станций, которые находятся среди полей в Харьковской и Днепропетровской областях.
Например,
https://www.openstreetmap.org/node/3578764393#map=19/48.82743/36.14644
https://www.openstreetmap.org/node/3578763987#map=19/49.09106/36.03620
На мои сообщения он не отвечает.
Нужно искать реальное их расположение или посносить просто?
9 месяцев назад он нагородил.
Уже сносят помаленьку.
http://www.openstreetmap.org/changeset/35055421#map=14/48.1608/35.7734
посмотрел
http://www.openstreetmap.org/node/1421819906 - 52 км сдвиг относительно настоящей остановки
http://www.openstreetmap.org/node/3578763987 - такой же 52 км сдвиг относительно настоящей остановки
Видать что-то криво пошло при импорте или дублировалось нечаяно со сдвигом.
Это как Приднестровье оказалось частью Одесской области?
http://overpass-turbo.eu/s/eZr
Ошибка Overpass?
http://www.openstreetmap.org/relation/72634
началось всё с того, что я увидел правку, добавляющую вокзал на карту
“да как так, в Харькове и не было нарисовано вокзала?” - подумал я, и полез в историю
и там нашел вот это
то есть, отмены не было
просто на месте отсутствующего здания кто-то нарисовал новое
так как старый вариант был проработан лучше, полагаю что его стоит вернуть
Пропонуєте відновити цей варіант - https://overpass-api.de/achavi/?changeset=19905516
Але він не набагато кращій ніж те що є зараз - простіше вже існуюче довести до ума