Sanjak
November 13, 2015, 8:40pm
153
dudka
November 13, 2015, 8:49pm
154
Sanjak
November 13, 2015, 9:00pm
155
Сплутали OSM з вікімапією
Чисто випадково помітив, переглядаючи мапу в районі свого міста, помітив що об’їздна дорога одностороння… зайшов глянути історію і натрапив на “чіртьожніка”. Хоча oneway=yes дорогу зробив _sev ще в 2012-му.
KKS
January 17, 2016, 10:22pm
156
Пропоную сюди скидувати повідомлення про вандалізм і відкати правок таких дій.
Перший:
https://www.openstreetmap.org/changeset/36629015 - правка доріг в Кременчуку. Е584 дорозі присвоєно track і перегорожено поперек дороги. Створено дублювання з’їздів.
Конкретно - це перехрестя http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?almost.junctions#zoom=19&lat=49.102242&lon=33.434035
dudka
January 18, 2016, 6:13am
157
Там 30 редагувань за вчора, а ще є минулорічні не зовсім коректні.
Треба спробувати виправити вручну, можна орієнтуватися на те, що було раніше: http://overpass-turbo.eu/s/dNZ
andygol
January 18, 2016, 1:19pm
159
Так, для загального розвитку…
https://github.com/willemarcel/osmcha - OSM Changeset Analyser, a Python package to detect suspicious OSM changesets
luiswoo
(Luiswoo)
February 20, 2016, 10:52pm
160
Маленько психанул, после партизанских действий Ylia7 и Gennadi03 (подозреваю, это одно и тоже). И снёс АРК . По нормальному, правка не откатилась – падает плагин. Само отношение реанимировал. Как оно подключалось к Украине не представляю.
KKS
February 20, 2016, 11:07pm
161
Автономна Республіка Крим - частина України. Які ще питання luiswoo?
KKS
February 20, 2016, 11:13pm
162
Тепер вже від мене повідомлення про вандалізм.
Проходив по валідатору і побачив по Ожидову що кожна(всі не перевіряв, але дуже багато) будівля продубльована ще раз. https://www.openstreetmap.org/changeset/37155327 http://nrenner.github.io/achavi/?changeset=37155327 для чого vettellfc дублював будівлі які ще з 2012року промальовані - не ясно.
luiswoo
(Luiswoo)
February 20, 2016, 11:42pm
163
אויב אַלע איז געזונט, דעריבער אַלץ איז פייַן.
Vanuan
February 21, 2016, 10:41pm
164
algot
February 23, 2016, 6:08pm
166
А что делать с таким?
Пользователь SANDRY создал несколько жд станций, которые находятся среди полей в Харьковской и Днепропетровской областях.
Например,
https://www.openstreetmap.org/node/3578764393#map=19/48.82743/36.14644
https://www.openstreetmap.org/node/3578763987#map=19/49.09106/36.03620
На мои сообщения он не отвечает.
Нужно искать реальное их расположение или посносить просто?
wowik
February 23, 2016, 8:01pm
167
wowik
February 23, 2016, 8:06pm
168
посмотрел
http://www.openstreetmap.org/node/1421819906 - 52 км сдвиг относительно настоящей остановки
http://www.openstreetmap.org/node/3578763987 - такой же 52 км сдвиг относительно настоящей остановки
Видать что-то криво пошло при импорте или дублировалось нечаяно со сдвигом.
Vanuan
March 14, 2016, 3:52am
169
Это как Приднестровье оказалось частью Одесской области?
http://overpass-turbo.eu/s/eZr
Ошибка Overpass?
http://www.openstreetmap.org/relation/72634
Vanuan
March 15, 2016, 3:52pm
170
Vort
March 22, 2016, 10:24am
171
@Vort - цей changeset здається вже як місяц скасували