Підкажіть, як вибрати швидко дорогу в JOSM, точки якої на 100% відповідають прилеглим landuse`ам і по кліку на лінію вибирається відбповідне землекористування.
Коли правив “проблемки в Кременчуку” вирішив причесати також рілейшини шляхів. І от в JOSM залишилось два шматка яких я не знаю куди запхнути, аби рілейшн був “гарний”
В JOSM є заготовки на розділену і суміщену вело/пішохідні доріжки і ліпить воно одразу чотири теги:
bicycle=designated
foot=designated highway=path
segregated=no
Зміна відбувається тільки по segregated=yes/no, але в мене питання - чому саме highway=path? це ж стежка. JOSM думає що тільки стежки можуть бути суміщені, а звичайні тротуари ні?
При правці на highway=footway в шапці тегів “стежка” зникає, але також зникає і “суміщена пішохідна і велодоріжка”
Після оновлення JOSM до версії 10996 неможу тепер відкалібрувати зображення. Вірніше подвинути можу, натискаю ОК, але на всі подальші кроки JOSM реагує наче вікно зміщення не закрите. По ЛКМ здвигається фон, по ПКМ - переміщення. Будь яку точку в шарі даних вибрати неможливо. Все стає на місця тільки після повного перезапуску JOSM. У всіх так?
Остання версія Джосм жахлива. Малюю зупинки по громадському транспорті. Все місто завантажити не виходить , завантажив шмат увів зупинку , посунув мапу в бік , ще завантажив шмат мапи . Перед відправкою на сервер - переглянув, - зупинки були сірі на
мапі , але були .
Коли подивився після відправки на сервер. Вся робота пропала. Збереглася тільки остання зупинка. У попередніх версіях в одному ченчі можна було рухати мапу та дозавантажувати розширений діапазон і нічого не зникало.