Inmiddels een update verricht, het aantal toegevoegde woningen is beperkt, wel de nodige adresnodes toegevoegd.
Almere heeft al een groot deel in de BGT staan, de wegen geplaatst volgens de BGT contouren.
Nu we het over Almere hebben, hier missen nog wat huizen
http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.40283/5.31517&layers=N
(die weg lijkt trouwens niet goed te lopen)
Update staat erop
Zou iemand een BAG-verversing van de driehoekige nieuwbouwbuurt in Weesp kunnen doen, gelegen ten westen van de Bloemendalerpoldersingel? Dat is hier: http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.31624&mlon=5.03875#map=17/52.31624/5.03875
dank, ziet er mooi uit
ik zie ik de omgeving nog wat missende huizen:
http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.40608/5.30991&layers=N
http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.40756/5.31329&layers=N
http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.40844/5.31555&layers=N
Op deze plaats (in Vlijmen) is iets raars met de BAG import:
http://www.openstreetmap.org/way/286184166
Het lijkt of 2 gebouwen elkaar overlappen!
Zou iemand een BAG-verversing van de driehoekige nieuwbouwbuurt in Weesp kunnen doen, gelegen ten westen van de Bloemendalerpoldersingel? Dat is hier: http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.31624&mlon=5.03875#map=17/52.31624/5.03875
Welke panden bedoel je, behalve een paar schuurtjes tussen de bestaande huizen, staat het meeste nog op vergunning verleend in de BAG.
Op deze plaats (in Vlijmen) is iets raars met de BAG import:
http://www.openstreetmap.org/way/286184166
Het lijkt of 2 gebouwen elkaar overlappen!
Sander was me net voor.
Oorspronkelijk overlapten de gebouwen in de BAG, maar wat de mapper er destijds van gemaakt had was geen vooruitgang.
Jan Westerhof:Zou iemand een BAG-verversing van de driehoekige nieuwbouwbuurt in Weesp kunnen doen, gelegen ten westen van de Bloemendalerpoldersingel? Dat is hier: http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.31624&mlon=5.03875#map=17/52.31624/5.03875
Welke panden bedoel je, behalve een paar schuurtjes tussen de bestaande huizen, staat het meeste nog op vergunning verleend in de BAG.
Oh, ik dacht die ook mee konden. Maar indien niet, dan een (her)import van de panden langs de Bloemendalerpoldersingel 2 t/m 44, Landscronerlaan 2-10 en Jacob Slegthof 23-47. Dan staan daar in elk geval de adresnodes in.
Op deze plaats (in Vlijmen) is iets raars met de BAG import:
http://www.openstreetmap.org/way/286184166
Het lijkt of 2 gebouwen elkaar overlappen!
Herimport van dit stukje uitgevoerd. Het linker pand bleek gekrompen in BAG waardoor deze nu aansluit op de rechter 2.
Deze rubriek is heel praktisch en verdient het om een sticky te worden. Wordt die gedachte door de moderator ondersteund?
Op die manier hoef je niet te zoeken als het een tijdje rustig is geweest met verzoeken en de rubriek weer op regel 30 staat.
ik zie ik de omgeving nog wat missende huizen:
http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.40608/5.30991&layers=N
Inmiddels verwerkt.
http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.40756/5.31329&layers=N
Inmiddels verwerkt.
http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.40844/5.31555&layers=N
Inmiddels verwerkt.
Kan iemand hier naar kijken, zie
http://www.openstreetmap.org/note/137623
http://www.openstreetmap.org/note/348229
Kan iemand hier naar kijken, zie
http://www.openstreetmap.org/note/137623
http://www.openstreetmap.org/note/348229
is verwerkt
Bedankt!
Deze rubriek is heel praktisch en verdient het om een sticky te worden. Wordt die gedachte door de moderator ondersteund?
Op die manier hoef je niet te zoeken als het een tijdje rustig is geweest met verzoeken en de rubriek weer op regel 30 staat.
Bij deze sticky gemaakt
Misschien is het verstandig voordat je begint, te melden, dat je de opdracht van bagimport aan neemt.
Zodat niet twee op hetzelfde moment dezelfde taak uitvoeren.
Bij deze sticky gemaakt
Dank!
Nou gelijk maar even uittesten.
Hier https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81072/4.68257
wordt gesloopt en gebouwd.
De school aan de oostzijde Bankastraat/Vogelplein heb ik net weggehaald (sloop nu). De twee blokken aan de Oranjelaan heb ik ooit met de hand ingetekend.
Graag update BAG…
Egbert
Nou gelijk maar even uittesten.
Hier https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81072/4.68257
wordt gesloopt en gebouwd.
De school aan de oostzijde Bankastraat/Vogelplein heb ik net weggehaald (sloop nu). De twee blokken aan de Oranjelaan heb ik ooit met de hand ingetekend.
Graag update BAG…
Egbert
School stond nog in BAG, dus achterwege gelaten bij import. De rest staat er.