Dat kan. In ieder geval bij More is geen spoor meer van een TOP te bekennen en bij Jansen en Jansen staat ook nog niks. Nou ja een infopaneel voor het startpunt van het wandelnetwerk en ook het fietsknooppuntennetwerk is omgelegd via de Kwekerijweg
Dit gebouw in Delft (Dock van Delft) wijkt in werkelijkheid enorm af van wat de BAG laat zien. Uit de fixme die erbij staat is dat ook al eerder opgevallen. Staat er inmiddels iets beters in de BAG?
Logisch, want de BAG loopt daar 3 jaar achter op de werkelijkheid.
Kijk ook maar op de PDOK luchtfoto om te zien hoe het er uitziet.
Waarom loopt de BAG daar zo enorm achter?
Inmiddels een update verricht, het aantal toegevoegde woningen is beperkt, wel de nodige adresnodes toegevoegd.
Almere heeft al een groot deel in de BGT staan, de wegen geplaatst volgens de BGT contouren.
Oh, ik dacht die ook mee konden. Maar indien niet, dan een (her)import van de panden langs de Bloemendalerpoldersingel 2 t/m 44, Landscronerlaan 2-10 en Jacob Slegthof 23-47. Dan staan daar in elk geval de adresnodes in.
Deze rubriek is heel praktisch en verdient het om een sticky te worden. Wordt die gedachte door de moderator ondersteund?
Op die manier hoef je niet te zoeken als het een tijdje rustig is geweest met verzoeken en de rubriek weer op regel 30 staat.