Gorssel, Kwekerijweg. Tegenover huisnr 3 staat nu het restaurant Jansen en Jansen https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19889/6.21555&layers=N Er naast zou een TOP moeten liggen, de TOP bij More is weg, maar vandaag geen TOP gezien daar. Ik heb wel een korte serviceroad ingetekend.
Verder lijken op de camping Jong Amelte ook wat gebouwtjes verdwenen/aangepast te zijn.
Dat kan. In ieder geval bij More is geen spoor meer van een TOP te bekennen en bij Jansen en Jansen staat ook nog niks. Nou ja een infopaneel voor het startpunt van het wandelnetwerk en ook het fietsknooppuntennetwerk is omgelegd via de Kwekerijweg
Dit gebouw in Delft (Dock van Delft) wijkt in werkelijkheid enorm af van wat de BAG laat zien. Uit de fixme die erbij staat is dat ook al eerder opgevallen. Staat er inmiddels iets beters in de BAG?
Logisch, want de BAG loopt daar 3 jaar achter op de werkelijkheid.
Kijk ook maar op de PDOK luchtfoto om te zien hoe het er uitziet.
Waarom loopt de BAG daar zo enorm achter?
Inmiddels een update verricht, het aantal toegevoegde woningen is beperkt, wel de nodige adresnodes toegevoegd.
Almere heeft al een groot deel in de BGT staan, de wegen geplaatst volgens de BGT contouren.