De adresnodes staan erop
Dank!
Even mijn vraag van gisteren herhalen, die is kennelijk ondergesneeuwd
Deventer Borgele, Landsherenkwartier: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.27181/6.16282&layers=N
Tussen Rudolf van Diepholtstraat en Jan van Arkelstraat langs de Balderikstraat en langs de Hungerstraat zijn blokken klaar.
Noord van de Jan van Arkelstraat langs Landsherenplein wordt nog druk gebouwd.
En nog een nieuwe in Deventer: T&D kwartier: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.25763/6.17306&layers=N
Het blok tussen Weseperstraat, Veenweg, Hein Burgerstraat. Van het gedeelte met landuse=construction worden de funderingen aangelegd.
Langs de Parallelweg https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.25792/6.17725&layers=N tussen huisnr 22 en de Tjoenerstraat zijn de funderingen net gelegd.
Alvast bedankt.
Dank je!
Deventer Borgele, Landsherenkwartier: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.27181/6.16282&layers=N
Tussen Rudolf van Diepholtstraat en Jan van Arkelstraat langs de Balderikstraat en langs de Hungerstraat zijn blokken klaar.
Noord van de Jan van Arkelstraat langs Landsherenplein wordt nog druk gebouwd.
Inmiddels voorzien van update
En nog een nieuwe in Deventer: T&D kwartier: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.25763/6.17306&layers=N
Het blok tussen Weseperstraat, Veenweg, Hein Burgerstraat. Van het gedeelte met landuse=construction worden de funderingen aangelegd.
Staat erop
Langs de Parallelweg https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.25792/6.17725&layers=N tussen huisnr 22 en de Tjoenerstraat zijn de funderingen net gelegd.
Voorzien van update.
Bedankt voor de service!
Hartelijk dank weer!
Gorssel, Kwekerijweg. Tegenover huisnr 3 staat nu het restaurant Jansen en Jansen https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19889/6.21555&layers=N Er naast zou een TOP moeten liggen, de TOP bij More is weg, maar vandaag geen TOP gezien daar. Ik heb wel een korte serviceroad ingetekend.
Verder lijken op de camping Jong Amelte ook wat gebouwtjes verdwenen/aangepast te zijn.
Gorssel, Kwekerijweg. Tegenover huisnr 3 staat nu het restaurant Jansen en Jansen https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19889/6.21555&layers=N Er naast zou een TOP moeten liggen, de TOP bij More is weg, maar vandaag geen TOP gezien daar. Ik heb wel een korte serviceroad ingetekend.
Verder lijken op de camping Jong Amelte ook wat gebouwtjes verdwenen/aangepast te zijn.
Gebouw op nummer 2a ingelezen en enkele pandjes verwijderd. Zet je zelf de POI er op?
Gorssel, Kwekerijweg. Tegenover huisnr 3 staat nu het restaurant Jansen en Jansen https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19889/6.21555&layers=N Er naast zou een TOP moeten liggen, de TOP bij More is weg, maar vandaag geen TOP gezien daar. Ik heb wel een korte serviceroad ingetekend.
Verder lijken op de camping Jong Amelte ook wat gebouwtjes verdwenen/aangepast te zijn.
Zou het kunnen, dat de verhuizing van de TOP (kegel met stenen) nog moet geschieden?
http://www.gorssel.nl/nieuwsarchief-optie/1597-buitenterrein-museum-more-krijgt-vorm
Dat kan. In ieder geval bij More is geen spoor meer van een TOP te bekennen en bij Jansen en Jansen staat ook nog niks. Nou ja een infopaneel voor het startpunt van het wandelnetwerk en ook het fietsknooppuntennetwerk is omgelegd via de Kwekerijweg
Gebouw op nummer 2a ingelezen en enkele pandjes verwijderd. Zet je zelf de POI er op?
Bedankt en de POI zal ik er nog op zetten.
Dit gebouw in Delft (Dock van Delft) wijkt in werkelijkheid enorm af van wat de BAG laat zien. Uit de fixme die erbij staat is dat ook al eerder opgevallen. Staat er inmiddels iets beters in de BAG?
Dit gebouw in Delft (Dock van Delft) wijkt in werkelijkheid enorm af van wat de BAG laat zien. Uit de fixme die erbij staat is dat ook al eerder opgevallen. Staat er inmiddels iets beters in de BAG?
Inderdaad in de BAG staat nu een ander vormgegeven gebouw.
Deze lijkt me trouwens niet complexer dan de fixme veronderstelde.
Inderdaad in de BAG staat nu een ander vormgegeven gebouw.
Deze lijkt me trouwens niet complexer dan de fixme veronderstelde.
Logisch, want de BAG loopt daar 3 jaar achter op de werkelijkheid.
Kijk ook maar op de PDOK luchtfoto om te zien hoe het er uitziet.
Waarom loopt de BAG daar zo enorm achter?
Valt hier (Nobelhorst, Almere) al een zinnige import te doen vanuit de BAG?
Inmiddels een update verricht, het aantal toegevoegde woningen is beperkt, wel de nodige adresnodes toegevoegd.
Almere heeft al een groot deel in de BGT staan, de wegen geplaatst volgens de BGT contouren.
Nu we het over Almere hebben, hier missen nog wat huizen
http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.40283/5.31517&layers=N
(die weg lijkt trouwens niet goed te lopen)